подсечено дупе

  • 951
  • 2
Здравейте д-р Слънчева.Имам следният проблем.Малката никога не се беше подсичала до навършването на 1г. макар че я захранихме на 3мес.Последният и първи път като се подсече беше преди 2мес. и цялата беше на червени пъпки.Тогава док. ни изписа мастило и бактробан..За около 2сед. и мина и оттогава много често се зачервя и аз превантивно я мажех вечер с бактробана.От 1мес. не съм я мазала и тя не се беше подсичала, до снощи когато цялото дупе беше станало пак на пъпки и алено червено.Довечера мисля пак да започвам бактробана.Знам, че е лекарствен продукт и за това ви питам има ли нещо което да е по безобидно само да кажа че на всяко сменяне на памперс се мажем с крем Здраве и слагаме обилно пудра.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Сменяйте памперса на 3 часа и измивайте бебето с отвара от смрадлика. Можете да я мажете с Дактакорт 3 х дневно. Бактробан е за стафилококови инфекции. Добре е да се вземе секрет.
Проследете какво е яла детето и дали няма връзка с някоя храна.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора.Сменяме памперса през 2 часа и се промиваме със смрадлика сутрин и вечер.Но все още няма голям резултат.Също така се мием със сапун на Чико по съвет на една мама.Ще вземем и мехлема да пробваме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия