Помагала ли ви е иглотерапията

  • 6 364
  • 22
Подлагали ли сте се досега на иглотерапия за какво е било и помагала ли ви е. Мислите ли пак да се подложите някога ако се наложи.
Виж целия пост
# 1
Вярвам в иглотерапията.Помогна ми за по-лесно и безболезнено раждане.
Определено бих я ползвала пак, ако ми се наложи. Peace
Виж целия пост
# 2
здравейте и на мен са ми правили иглотерапия заради плексит.Много съм доволна
Виж целия пост
# 3
Да, но понеже я прилагах заедно с Баховите есенции, не знам кое ми подейства. Иначе излекувах мигрена, прилошаване в кола и (почти) слънчева алергия. Изпратих майката на един приятел и й се оправи дископатията Hug
А ти какво искаш да лекуваш?
Виж целия пост
# 4
тъщата беше много доволна.... за 10 г се била оттървала от мигрена.
Виж целия пост
# 5
Аз редовно си я прилагам по метода су джок . За остри състояния има буквално моментно действие.
Виж целия пост
# 6
Аз редовно си я прилагам по метода су джок . За остри състояния има буквално моментно действие.

Дай малко пове4е инфо,4е ми стана интересно.
Виж целия пост
# 7
Ами набождам си по съответствие по някоя от системите болезнените точки и в зависиност от състоянието- студ или огън, нагрявам с мокса или не. Например възпаления, отоци- са огън по енергия  и тях само ги набождам.
http://www.mediks-bg.com/su_jok/why/why.php
Виж целия пост
# 8
Виж ти...лесно ли се ориентира 4овек по тази книга?Добре е илюстрована наистина,поне по това,което видях.

А тази радиестезия не бе6е ли свързана съ6то с онези махала,с които русенци пе4елеха милиони от тотото?4е в момента ми трябва едно такова махало... Grinning
Виж целия пост
# 9
Виж ти...лесно ли се ориентира 4овек по тази книга?Добре е илюстрована наистина,поне по това,което видях.

А тази радиестезия не бе6е ли свързана съ6то с онези махала,с които русенци пе4елеха милиони от тотото?4е в момента ми трябва едно такова махало... Grinning

Да,много е лесно по книгата. Аз изкарах и такъв курс по Су джок терапия- I i II ниво във Варна, знам,че има и в София
Да, това е радиестезията, но там не мога да ти помогна с информация.
Виж целия пост
# 10
Су Джок е една лесна система за самолечение. Тя има няколко нива, но дори и първото е достатъчно за справяне с леки и новопоявили се проблеми.
Виж целия пост
# 11
Да подлагала съм се на иглотерапия - изключително съм доволна от резултата. Ако ми се наложи вече ще съм далеч по-спокойна и ще се подложа пак. Повярвах в този метод.
Виж целия пост
# 12
Стана ми интересно с тази су джок терапия....

а иначе по темата - подлагала съм се на иглотерапия, помогна отчасти...
Виж целия пост
# 13
Къде в София може да се отиде на иглотерапия? Или акупунктура?
Виж целия пост
# 14
доволна съм - на мен преди години ми свали килата, оправи ми главоболието и синузита. за съжаление лекарката, която посещавах ве4е е в щатите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия