Крем Далиани ?

  • 2 166
  • 6
Педиатърката днес ни препоръча крем Далиани.В аптеките звъняха по фирмите,но не знаеха за него.Случайно някой да има информация за този крем и да знае къде се продава?
Виж целия пост
# 1
В аптеката на 14 поликлиника в Иван Вазов и в аптеката до пощата на Иван Вазов - последна спирка на трамвай номер 1. Крема е мнооогооо добър!
Виж целия пост
# 2
Аз пуснах темата,забравих да се регистрирам!Благоадря ти за отговора,адски ми е далеч посоченото от теб място.Би ли ми казала дали го правят по потъчка,защото педиатърката се колебаеше?
Виж целия пост
# 3
Ако не ме лъже паметта това беше крем срещу подсичане, нали? Преди няколко години го ползвах за каката, но не помагаше по похваления начин /дано не бъркам имената/
не се прави по поръчка, беше готов; тогава го купих от една аптека срещу по-старата от д0вете люлински поликлиники /бъркам номера/
Виж целия пост
# 4
Търся го заради диагнозата за която много се съмнявам-атопичен дерматит.Оказа се,че от предпиасните мазила не помага нищо.Пробвах с крем Бочко и ефекта е поразителен.Нашата педиатърка вчера не беше на работа и я заместваше една много блага и симпатична възрастна жена.Тя ми препоръча този крем.
Виж целия пост
# 5
Az ползвах такова кремче, нмого ни пом огна, прави се от някаква българска фирма, но изхвърлила съм опаковката. Наистина е много добър и е ужасно евтин от сорта на 2 лв. Готов е, не се прави по поръчка. В нашия квартал го има в едната от двете аптеки - Дружба 5-та част.Но ако ти е далече потърси , ще го има и в другите.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговорите!
 Намерих го.Снощи го намазах,а на сутринта атопичният дерматит Wink го нямаше.За майките които се интересуват,състава е:цинков оксид,рибено масло,витамин Е,глицерин,ланолин,вазелин.Крем против възпаление,подсичане и протриване на кожата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия