Новачков от окръжна болница - инсеминация. донорство на сперма

  • 3 203
  • 20
моя позната е ходила при него за тази процедура
виждам че няма мнения относно него при вас...
някой да сподели ако знае нещо за него и методите му на работа, защото по разказа на майката на моята позната оставам с впечатления че нещата не се правят достатъчно качествено
всяко мнение ще е ценно защото инсето са били неуспешни и той настоява да я прати при свои познати за инвитро а аз не съм сигурна дали си струва да се има доверие
коригирам - направена е стимулация преди инсе и сега той настояваа да се побърза с инвитрото за да се използва предходната стимулация от инсето. настоява да е при негови познати

и за доноството на сперма - вярно ли е че повечето била от малцинства - аз винаги съм мислила че човек може да избере поне етноса на донора
жената иска инсе с донорска сперма
това за донорската сперма е вече мнение на др гинеколог

моля ви за съдействие - трябва относително скоро да се прецени дали жената да продължи с този лекар или да търси друг
проблема със Стаменов е че най-ранна дата е за август другата година - това реални срокове ли са?
Виж целия пост
# 1
catnadeen, ще се опитам да ти отговоря на някои от въпросите.
според мен е по правилно да се насочи към специализирана клиника по стерелитет - Щерев, Стаменов, Владимиров има и други, но тези за София са най-популярни.
При Стаменов е така - аз се опитах юли месец да си запиша час и ми предложиха за март 2008. И се отказах, сега посещавам Щерев.
В специализираните клиники има гаранция, че материала се обработва качествено.
За донорите - в тези клиники не си позволяват да са некачествени - гарантират, че са българи, интелигентни, млади, също така се съобразяват с цвят на коса и очи, ръст и кръвна група на партньорите или съпрузите.
За първи път чувам, че в Октъжна болница се извършват тези процедури!!!
Дано вземете правилното решение, успех   bouquet
Виж целия пост
# 2
Моето мнение в случай на твоята позната е да не се доверява на този лекар. Най-добре е да се насочи към клиника по стерилитет, където наистина ще бъде спокойна за донора  и резултата от процедурата, каквато и да е тя. След като при д-р Стаменов няма часове скоро, да се обърне към клиниката на д-р Щерев или д-р Владимиров. Не знам защо всички гинеколози правят стимулации ей така и като видят дебелия те препрашат напред назад newsm78


всяко мнение ще е ценно защото инсето са били неуспешни и той настоява да я прати при свои познати за инвитро а аз не съм сигурна дали си струва да се има доверие
коригирам - направена е стимулация преди инсе и сега той настояваа да се побърза с инвитрото за да се използва предходната стимулация от инсето. настоява да е при негови познати






това го оставям без коментар, пък тя да прецени и да направи избора си. Все пак ако му има доверие и разчита на него да продължи.
Виж целия пост
# 3
Привет!
Личното ми мнение е, че когато става дума за АРТ, то е най-добре да се прави в специализирана клиника по стерилитет!
ПРеди стимулация - задължително проверка на тръби.
Не може да се използва предходна стимулация - няма как просто.
Относно донорството на сперма- абсолютно не вярно!
От това, което чета съм направо потресена.
Задължително смяна на този лекар - той говори глупости.
Ако иска да е в клиниката на Д-р. Стаменов, препоръчвам Д-р. Персенска. Изключителен човек и лекар.
Виж целия пост
# 4
Аз за първи път чувам за този доктор, но само разказаното от теб ми е достатъчно да си дам мнението, а то е да изчезва от там по възмжно най-бързия начин Peace
Смешно и страшно едновременно е твърдението да се ползва стимулация от предходно инсе, за ин витро #2gunfire
Същото се отнася и за твърдението за донорството и хората от малцинствата.

Аман от подобни доктори #2gunfire #Cussing out

Другите момичета са казали всичко останало Peace
Виж целия пост
# 5
благодаря ви много
и аз мисля като вас, но тъй като проблема все пак не го познавам от близо - исках да се посъветвам с хора добре запознати с проблема
Виж целия пост
# 6
Чудя се само - как спят спокойно тези "доктори"?!!   #2gunfire
Виж целия пост
# 7
и аз това се чудя днес цул ден
едно е да не можеш да помогнеш, ама когато съвсем осъзнато не си вършиш работата за да вземеш пари...
това е гавра с човешка трагедия - само се надявам че рано или късон всеки плаща за дяволъка си!
Виж целия пост
# 8
Донорите са главно студенти, и то предимно медици. Никоя реномирана клиника няма да си позволи да ползва за донори хора от малцинствата. Има толкова много желаещи студенти. Laughing
Има така наречената полу-донорска инсеминация, която е добър  вариант според мен.
Само една инсеминация ли е правила?
Виж целия пост
# 9
едно е да не можеш да помогнеш, ама когато съвсем осъзнато не си вършиш работата за да вземеш пари...
това е гавра с човешка трагедия - само се надявам че рано или късон всеки плаща за дяволъка си!

Дано е така силно се надявам......... Praynig

Има така наречената полу-донорска инсеминация,

Лали какво точно е полу-донорската инсеминация newsm78 моля те кажи
Виж целия пост
# 10
Прави се инсеминация с материал на съпруга и на донор, така се щади самочувствието на съпруга. Разбира се, предполага се, че материалът на донора ще е доминиращ, но пък човек никога не знае.
Виж целия пост
# 11
Благодаря....  хубаво измислено но като спермограмата е много лоша то се знае какъв ще е резултата.
Виж целия пост
# 12
о това е супер идеа, ЛАли
д9ве са направени
ъжки е фактора до колкото знам - лоша спермограма /спрягат се 20% при спермограмата но тъй като говоря с майката не съм на 100% сигурна за техническите%медицински подробности/
Виж целия пост
# 13
Аз съм била при Новачков преди около 2 години. Той е шеф на родилното отделение и е много добър при рискови израждания и проблеми от този род, но за проблемно забременяване е добре да потърсиш друг доктрор
Виж целия пост
# 14
да бягат бързо и далече от този доктор - право в клиника по стерилитет.
всичко, което е правил и наговорил, е лъжа и некомпетентност - нямам време да обяснявам подробно сега.

особено щом са с мъжки фактор - обработката на спермата трябва да се прави от специалист, със специална апаратура и среди за култивиране - откъде у доктор в родилно отделение такива неща? освен това, никога не съм чувала, че в Окръжна има банка за сперма.

много смръдлива история.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия