Имуноглобулин или ваксина срещу анти D (Rh - )

  • 1 144
  • 5
Здравейте мами! Сигурно има някоя от вас, която е с отрицателно Rh. Аз родих преди три месеца и за по - голяма сигурност майка ми ми беше купила ваксина, но не ми послужи, тъй като бебчо също се роди с Rh - и не се наложи да ми я бият. Ако на някой с отрицателно Rh му предстои раждане и е решил да си купи ваксината предварително би могъл да ми пише на silviya07@gmail.com. Ваксината е на Bayer и струва 176лв. Просто няма смисъл да ми стои, пък все пак това не са малко пари, а сега покрай малчо те си хвърчат като топъл хляб. Вие знаете как е. Благодаря Ви предварително и дано не ви се струва нахално от моя страна Embarassed
Виж целия пост
# 1
Според мен трябва да смениш името на темата, за да я видят повече хора.  Peace
Виж целия пост
# 2
На мен ми я поставиха безплатно  newsm78. Нека да проверят там където ще раждат ,защото наистна не са малко пари  Peace
Виж целия пост
# 3
По-добре я предложи в Клюкарника Simple Smile
Виж целия пост
# 4
А тази ваксина не се ли съхранява в специални условия. Доколкото знам трябва да се държи в хладилник и да се бие до определено време след изваждането от хладилника. Не мисля че е би трябвало да я предлагаш. Извинявам се ако греша, но поне с моята която ми я биха беше така.
Виж целия пост
# 5
Ами съхранявам я в хладилник.  В инструкциите пише да се съхранява от 2 до 8 градуса по Целзий. Но не зная точно колко време след това трябва да се бие. Не съм проучила, а е на език, който не разбирам. Ще проуча и ще пусна информацията. Май по - добре да не рискувам с тези неща. Майната му. Важното е да върши работа, така че ... закривам темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия