при повръщане какво давате ?

  • 54 799
  • 18
Моля кажете какви лекарства давате при повръщане? Малкия е на 4 год и повърна 3 пъти за няма й час , личната лекарка  даде Вомакур-свещички, но няма май никакъв ефект! Отпаднал е и иска да пие вода , но от каката помня, че не е хубаво . И каква храна давате след това ?  newsm78                       
Виж целия пост
# 1
има Натриев цитрат на сироп в упътването пише как се дава ,има и на ампули,но сиропа е с по-приятен вкус.Вода се дава по-често,но по малко.
За храната - солети,обикновени бисквити,банани.
Поне аз така процедирам при повръщане.
Дано ви мине по-бързо.
Виж целия пост
# 2
Докато детето повръща не давам никаква храна. Слагам свещички и давам през 10-15 мин. по чаена лъжичка вода. Също и Натриев цитрат сиропче. Пробвала съм с глюкоза и лъжичка кока-кола, но веднага ги повръща.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви мами, пращам таткото да вземе натриев цитрат и дано помогне Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
на моето момиченце не и помагат свещичките нито пък капки вометосхил най бързо и действа деган инджекция.Не съм пробвала натриев цитрат но другият път като се наложи ще опитам.Пиши на вас помогнали?


Виж целия пост
# 5
Давам Вомитусхил - последният път на капки в сока й. Освен това й давам много течности. Защо да не е хубаво  newsm78 Иначе ще се обезводни.
Не й давам храна, освен ако не настоява, но обикновено и тя самата не иска.
Виж целия пост
# 6
Вомитусхил - капки - по схемата за 2 часа през 15 минути по 10 капки - при нас действа безотказно  Peace
Виж целия пост
# 7
Повърна и след натривия цитрат, от свещичките също нямаше ефект при нас , затова му биха половин ампула деган и повръщането спря ! Другия път ще пробвам тези капки вомитусхил, но дано не ескоро Rolling Eyes Явно е вирус, защото и каката почва да й се гади и се приготвям за втори рунд! Благодаря ви за споделеното Peace
Виж целия пост
# 8
Аз давам Натриев цитрат и на всеки 5 мин. по 5 мл. глюкоза! Да но се оправят бързичко децата! Има ли температура, защото вчера ни извикаха да вземем сина ми от яслата защото повърнал два пъти но като го заведохме при лекарката тя каза че му няма нищо а аз на нея и вярвам.
Виж целия пост
# 9
Давам Натриев цитрат 3 по 5 мл и свещички Вомитусхил 3по 1
Виж целия пост
# 10
Може да даваш и чай от мента, но не горещ, помага при повръщане. Успех и се оправяйте бързо!  Peace
Виж целия пост
# 11
И аз така, давам по малки лъжички чай от мента, а за ядене не настоявам - по някоя солета само когато си поискат.
Виж целия пост
# 12
Аз давам Натриев цитрат.За течностите от лекарката знам,че вода не бива да се дава,защото дразни стомаха.Добре е да пие сок от ябълки и ментов чай,а също и чай от джоджен.
Виж целия пост
# 13
По малко разгазирана кока-кола.
Виж целия пост
# 14
И моя син повръщаше Натриев цитрат,и лекарка ни каза да му давам разгазиран Спрайт от кутия,по една чаена лъжичка на всеки половин-един час.Спрайт съдържа натриев цитрат,това го пише на кутията, и много по приятен от сиропа на вкус.Също му давах и чай от мента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия