Garnier Pure A??

  • 4 430
  • 26
Не намерих никъде такава тема, сори, ако се повтаря.
Гледах рекламата за комплексно изглаждане (почистване) на кожата... Продуктът се казва Garnier Pure A!
Тази конкретна буква "А" значи ли нещо и наистина ли този продукт дава резултати за 5 дена??  newsm78
На каква цена е?
Споделете впечатления, моля   bouquet
Виж целия пост
# 1
GARNIER специално разработената формула на този хидратиращ продукт помага на кожата да се прочисти в дълбочина. Благодарение на екстракта от краставица и цинк лицето става по-гладко, а кожата е хидратирана всеки ден и е нежна при допир
цена.8.90 лв  за омазнена кожа
Виж целия пост
# 2
Ейййй... 50 души са прегледали темата, а никой не е позлвал продукта?? Това ли се опитвате да ми кажете??  newsm78
Виж целия пост
# 3
Това А в заглавието на продукта ли е? Аз преди съм го ползвала, изобщо серията я бях заредила,но вместо да ми помогне ми излязоха още повече пъпки. Сега да бъда честна не съм го вземала, а и не горя от желание. Само на реклами не вярвам. Naughty
Виж целия пост
# 4
Не съм ползвала този крем,но наистина са две разновидности:PURE и PURE A.Имаше малка разлика между двата,но не помня точно каква беше,въпреки че съвсем скоро четох характеристиките и на двата  ooooh!
Виж целия пост
# 5
и аз имам мерак да го пробвам това чудо... Laughing но нищо не съм чула за него още
Виж целия пост
# 6
Аз имам на Garnier някакво почситващо за черни точки беше... Ама рядко го позлвам, защото ми дразни кожата и я изсушава... После ако не се намажа в близките 2 минути с крем и почва да ме опъва и да ме дразни  Close
А за този продукт ми стана леко интересно, защото загатват точно моите проблемни зони по лицето... Челото леко ми се омазнява понякога, имам черни точици в зоната около носа, но пък пъпки никога не съм имала!!!
И да, името на прдукта е като в заглавието на темата, с А накрая!  Peace
Чакам отзиви!
Виж целия пост
# 7
много е добър - аз като имах пъпки с него се оправих ,но да знаеш че е по- агресивен от Нормадерм на Виши - тоест може да ти изсуши кожата ако не ти е много мазна
Виж целия пост
# 8

А за този продукт ми стана леко интересно, защото загатват точно моите проблемни зони по лицето... Челото леко ми се омазнява понякога, имам черни точици в зоната около носа, но пък пъпки никога не съм имала!!!
И да, името на прдукта е като в заглавието на темата, с А накрая!  Peace
Чакам отзиви!
Ами кожата ти е склонна към омъзняване,затова не само загатва твоите проблеми зони,но той е предназначен за именно точно такава кожа. Peace
zvetina, това не го знаех, че е доста аргесивен. Т.е. нежната кожа няма да го понесе.
Виж целия пост
# 9
ползвам варината без А, защото е с матиращ ефект и става за основа за грим. Този е главно хидратиращ /например за след измиващит изсушаващи продукти/. Ползвам и измиващите им гел и 3 в 1 - изсушават, но с каквото и да се мия, винаги нанасям крем след това. Кожата ми не е прекалено мазна.
Забелязала съм, че ако не сложа крем след измиване с почистващ продукт, на сутринта кожата е още по-мазна. Кремът регулира процесите, поне при мен.
Доволна съм от продуктите им.
Виж целия пост
# 10
Сравнявам го с Нормадерм - но нормадерм специално на мен ми беше много деликатен
този е по- силен и при мен имаше ефект- имаше период ,в който не можех да си представя живота без него. Поне при мене се усещаше леко щипене в порите ,което липсва при Нормадерм.
Скоро не съм го ползвала понеже вече нямам такива проблеми -благодарение на него ми се изчисти кожата !
Виж целия пост
# 11
Моята кожа също е чиста (никога не съм имала пъпки), но в 2 малки зони имам малко черни точки... Чудя се тези продукти ли да използвам или да си почиствам кожата с тоалтно мляко и после да си нанасям кремчета и масла.
Купих си веднъж и Clean & Clear някакво кремче за почистване, но наистина много ми изсушават кожата.
И аз винаги слагам крем след всичко почистващо (отскоро  Confused, но все пак  Simple Smile)
Виж целия пост
# 12
Mи те си казват в рекламата, че е за мазна кожа. Аз днес го търсих, но в нашата парфюмерия в момента го нямат в наличност. Не знам какво стана, но откакто застудя, се уредих с мазна кожа и коса, такова чудо не съм виждала, побърквам се!
Виж целия пост
# 13
За каква възраст е,  за 13годишната ми дъщеря ще стане ли или ще е силен?
Виж целия пост
# 14
За каква възраст е,  за 13годишната ми дъщеря ще стане ли или ще е силен?

Според мен ще е силен!  Thinking
Има други серии на различни марки, които са си специално за тинейджъри!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия