Ingrid Millet-отзиви

  • 2 762
  • 17
Момичета, ползвате ли продукти на марката Ingrid Millet и от кои по специално сте доволни? Подходящи ли са за чувствителна кожа и има ли възрастово разграничение при сериите, напр. превенция 25+, 30+ и т.н. Аз разглеждах сайта, но там никъде не се споменава кой крем за каква възраст е ooooh! подходящ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ползвам тази козметика близо от една година и определено съм доволна. Имат няколко серии: Perle de Caviar, Bio-Elita, Source Pure, също така и продукти за тяло. Моите лични наблюдения са над последните две линии от продукти /не всички, разбира се;)/ и тези за тяло. Смело мога да твърдя, че тази козметика е една от най-добрите в този ценови клас, даже и в по-високите.
Виж целия пост
# 2
Линкче на сайта?
Виж целия пост
# 3
Ползвам тази козметика близо от една година и определено съм доволна. Имат няколко серии: Perle de Caviar, Bio-Elita, Source Pure, също така и продукти за тяло. Моите лични наблюдения са над последните две линии от продукти /не всички, разбира се;)/ и тези за тяло. Смело мога да твърдя, че тази козметика е една от най-добрите в този ценови клас, даже и в по-високите.

В серията Био Елита има един anti age крем, който се казва CremeStructure, ако не се лъжа! Ползвала ли си го и имаш ли представа за каква кожа и възраст е? Дали е за 25 +? newsm78 Аз така като разгледах нещата имам чувството, че Perle de Cavier е за 30+, а Bio Elita за 25 +, ама не съм сигурна, защото никъде няма обяснения Rolling Eyes #Cussing out
Виж целия пост
# 4
www.ingridmillet.com
Виж целия пост
# 5
Благодаря Hug  bouquet
Виж целия пост
# 6
А какви са цените?Горе долу?
Виж целия пост
# 7
А какви са цените?Горе долу?

Почистващите и лосионите са между 44 и 65 лева, кремовете  варират от 80 до 110 лв. Доста скъпи са нещата, аз затова събирам мнения, за да знам заслужават ли си парите! Peace
Виж целия пост
# 8
А какви са цените?Горе долу?

Почистващите и лосионите са между 44 и 65 лева, кремовете  варират от 80 до 110 лв. Доста скъпи са нещата, аз затова събирам мнения, за да знам заслужават ли си парите! Peace
Баааси и цифрата Shocked ooooh!
Ега па не дам толкова пари.Дори и да ги имам.
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм крема и определено е добър. Препоръчвам го, но все пак пробвай с тестер и после купувай. Най-скъпа е серията Perle de Caviar, не съм я пробвала, защото козметичката ми ме посъветва, че все още ми е рано за нея . Имам каталог пред мен,  ако някой го интересува мога да цитирам и цени.
Виж целия пост
# 10
Имам каталог пред мен,  ако някой го интересува мога да цитирам и цени.
Мен вече не, тези които видях са ми достатъчни Joy
Виж целия пост
# 11
[Почистващите и лосионите са между 44 и 65 лева, кремовете  варират от 80 до 110 лв. Доста скъпи са нещата, аз затова събирам мнения, за да знам заслужават ли си парите! Peace

Towa са нормални цени за Висша козметика  Flutter
Виж целия пост
# 12
От къде се снабдявате с тази козметика в България?
Виж целия пост
# 13
От къде се снабдявате с тази козметика в България?

Козметиката я има в магазини "Драка" и concord.bg, доколкото знам!  bouquet От ягодка не може да се вземе Confused
Виж целия пост
# 14
Ползвала съм крема и определено е добър. Препоръчвам го, но все пак пробвай с тестер и после купувай. Най-скъпа е серията Perle de Caviar, не съм я пробвала, защото козметичката ми ме посъветва, че все още ми е рано за нея . Имам каталог пред мен,  ако някой го интересува мога да цитирам и цени.

Благодаря! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия