има ли чанти към количките на Джордани 3 пер 8 ?

  • 1 212
  • 11
защото ,,в Бургас в един магазин ми казаха ,че няма,,,, а мен ми се струва, че я видях с чанта,,, newsm78   Thinking
Виж целия пост
# 1
Имат, как да нямат.
Виж целия пост
# 2
имат!
Виж целия пост
# 3
Имат чанта - раничка.
Виж целия пост
# 4
Имат чанта - раничка.
Моделът 2007 г. е с чанта, а не раница. Мога да добавя само, че чантата е много хубава. Аз съм с Джордани 3 пер 6, но аксесоарите са същите.
Виж целия пост
# 5
защото ,една продавачка ме убеждава, че нямали чанта,,,,,,а пък ,,ми се струва,че като ч видях количката за пръв път там в магазина,като модел,беше капарирана и опакована в наелон, и си висеше чанта,,,,,,, а като ходихме онзи ден с мъжът ми, продавачката каза, че нямат чанти,, гледахме новия модел, 3пер 8 ,,,каза че в каталога ги дават с чанти,, но сигурно трябвало да се доплаща,,, цената й беше 690 лв..все пак,чантата си е от голямо удобство   Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Виж тук 3per6 дори е намалена http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2835
Явно продавачката е заделила чантата настрана за лично ползване  hahaha
Виж целия пост
# 7
да тя и в магазина 3пер 6 беше 619 лв...... Може ли така да , е направила,,,, тцтцтцтц не ги е срам,,,аз се чудя кой модел да взема, те са еднакви , само предните гуми са 4-ри ,, на 3пер8 ,, а на стария модел са 2 ,, тя както обясни , разбрах че това е разликата ,,, правилно ли съм разбрала ,,,, и струва ли си за 2 гуми да дадем 90 лв? В смисъл,за по добра стабилност,маневреност,, или и аз не знам ,,,,  ooooh!
Виж целия пост
# 8
да тя и в магазина 3пер 6 беше 619 лв...... Може ли така да , е направила,,,, тцтцтцтц не ги е срам,,,аз се чудя кой модел да взема, те са еднакви , само предните гуми са 4-ри ,, на 3пер8 ,, а на стария модел са 2 ,, тя както обясни , разбрах че това е разликата ,,, правилно ли съм разбрала ,,,, и струва ли си за 2 гуми да дадем 90 лв? В смисъл,за по добра стабилност,маневреност,, или и аз не знам ,,,,  ooooh!
Не е само тази разликата, а пък и според мен 3per6 е по удобна и маневрена/аз все пак съм пристрастна/. Гумите на 3per6 са по-големи и освен това много важен момент е факта, че има IsoFix - база за столчето за кола, докато 3per8 няма.
Виж целия пост
# 9
Аз съм с 3 per 8, много съм доволна. Маневрена е, лека, много бързо и лесно се сгъва и разгъва, което за мен беше много важно при избора. Материята също е много хубава, предполагам на този най-нов модел е още по-добра.
Виж целия пост
# 10
 Simple Smile WinkИма чанта,а не раница и е много удобна и подложка за повиване има в нея.Аз съм с 3пер8 страхотна е.
Виж целия пост
# 11
имат аз съм с такава количка,освен това в чантата има и гумирана посложка за повиване Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия