Шестзнаци

  • 4 682
  • 19
Ох...аз пак да се отъркам в този подфорум,че дано и мен ме споходи радостта на близнаците......

32 годишна американка роди 3 момчета и 3 момичета - Бейли, Моли, Саван, Кол, Блейк и Браун.
Съпругът и - 29 годишния Брайън - изкарва добри пари като мениджър по продажбите, но се съмнява дали вече ще им стигат парите.

В първите дни купил - 38 бутилки с изкуствено мляко, 18 пакета с бебешко бельо и купища памперси.

Майката има 2 спонтанни аборта и след взимане на стимулиращ препарат - хоп и шестзнаците! Първоначално са шокирани,но след това щастливи от новината,че ще имат 6 деца. Предлагат и да убият 3 от децата и, но те отказват.

Започват 9 страшни месеца. След 4-я месец майката е непрекъснато на легло. Наблюдавана е от най-добрите специалисти. Необичайни мерки взимат за раждането. екипът е от 4-ма. Всяко от децата се ражда 5 мин. след другото. Средно тегло - 1.400кг.

Първоначлано състоянието на майката е критично, дишането и отслабва. В един момент таткото осъзнава,че може да изгуби всичко,което е имал. и започва да се моли.

Сега семейството живее щастливо и НЕ иска да има повече деца. Брайън се е записал за операция за стерилизация. При мисълта за още деца - ги полазват тръпки.



Още любопитности - в Алтай се ражда бебе Надежда с тегло 7.750кг. и е 11 дете в семейството. Първото дете е тежало.....4.100кг. За сега рекордът остава на италианче с тегло 10.250кг.

Съжалявам - нямам снимка! Т.е. имам, но вестника е в такъв лош вид,че сканирането ще е с лошо качество.
Вестинк 168 часа от октомври 2007г.
Виж целия пост
# 1
Още любопитности - в Алтай се ражда бебе Надежда с тегло 7.750кг. и е 11 дете в семейството. Първото дете е тежало.....4.100кг. За сега рекордът остава на италианче с тегло 10.250кг.

Съжалявам - нямам снимка! Т.е. имам, но вестника е в такъв лош вид,че сканирането ще е с лошо качество.
Вестинк 168 часа от октомври 2007г.

Здравейте момчета! Аз отдавна чета вашия форум, тук е много интересно. Аз не добре говоря български, но всичко разбирам Embarassed Пожелавам ви щастие и здраве на вашите деца, те са много хубави.


Аз имам тази снимка Grinning  Това момиче е много голямо #Crazy

http://www.kp.ru/daily/23974/73882/
Виж целия пост
# 2
Ох...аз пак да се отъркам в този подфорум,че дано и мен ме споходи радостта на близнаците......
...........
ето снимки .. преди да роди ..

.. с маймунките ..




Виж целия пост
# 3
Олелееееее  Shocked Shocked Shocked
Да са им живи и здрави! (изгубих си мисълта , след всичко това  Crazy)
Виж целия пост
# 4
А те нямаха ли и две близначки преди шестзнаците, или това е друго семейство? newsm78
Виж целия пост
# 5
А те нямаха ли и две близначки преди шестзнаците, или това е друго семейство? newsm78
.. туй друго .. ма много се стимулират тия хамериканци .. не ми се мисли за бедната жена .. какви ли химии е трябвало да изпие за да забременее с 6 деца  Sick .. и какво я очаква от тук натам  #Crazy
Виж целия пост
# 6
Ама майката каква е слабичка (особено за американските стандарти)! Shocked Браво, че ги е износила живи и здрави! Да й порастнат хубави и здрави дечицата!
Виж целия пост
# 7
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - аз с 3 едвам се оправям, а тя с 6  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy и то все бебета
Виж целия пост
# 8
Цоцоланке, гледай да не се търкаш много силно, че току виж шестзнаци!
Виж целия пост
# 9
Само прочитам...без да се търкам #CrazyАма им желая да са живи и здрави цялото семейство!!!
Виж целия пост
# 10
Господи...........нямам думи. #Crazy...само да са им живи и здрави!
А те нямаха ли и две близначки преди шестзнаците, или това е друго семейство? newsm78
.. туй друго .. ма много се стимулират тия хамериканци .. не ми се мисли за бедната жена .. какви ли химии е трябвало да изпие за да забременее с 6 деца  Sick .. и какво я очаква от тук натам  #Crazy
Това семейство е другo,да-майката е американка,а бащата американец от азиатцки произход,имат близначки и лед това шесцнаци.
Има нещо като рялити шоу за тях по телевизията,за ежедневието им,понякога успявам да го хвана и след това спирам да се оплаквам и мрънкам. Mr. Green

Малко отклонение:много се стимулират американките/макар,че не знам каква трябва да е тази стимулация/ и второ те не правят дълго опити т.е.до около година ако не е станало пристъпват към действие.
Виж целия пост
# 11
Ле-ле, #Crazy и аз само да им пожелая да са живи и здрави, без да се отърквам, че ..........
Виж целия пост
# 12
Аз пък ще взема да се отъркам  Wink Мечтая да имам голямо семейство, е не точно 6 бебенца  ooooh!
Да са живи и здрави!!!Това е майка героиня, не ми се мисли как ли ги е износила бедната женица.
Знам,че при метода ин-витро в повечето случай има многоплодна бременност от 2 до 5-6 бебета(това пак по Американско предаване го гледах).
Виж целия пост
# 13
Otkriite razlikite

da sa jivi i zdravi Peace
Виж целия пост
# 14
    Браво на мамата  Simple Smile Но и действията на таткото ми харесаха  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия