NISKA TEMERATURA POD 35GRADUSA

  • 713
  • 6
]zdraveite vsichki v foruma.imame mnogo stranen problem.ot mesez dashteria mi e s niska noshna temperatura pada i okolo 35 gradusa daje na dva pati i pod 35.sled dve sedmizi v bolniza me zatrupaha s kakvo li ne kazaha che e dissomnia nisak kortizol i kup dr.sega nikoi neznae kakvo stava i zashto i pada tem.ima li niakoi koito e imal takav problem molia za mnenia.
Виж целия пост
# 1
на дъщеря ми всеки път след боледуване и пада рязко температурата и,понякога и до 34.5.
Виж целия пост
# 2
По принцип каква температура поддържа.
Защото аз откакто съм родена съм с 35 градуса.
За мен 37 гр. е висока температура.
Виж целия пост
# 3
Наскоро имаше подобна тема дано ти е от полза.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225775.0
Виж целия пост
# 4
При мен също е така-ако оставя термометъра на 34,5 така си и остава,разболея ли се и вдигна37 за мен е много и даже докито ми се смее,,айде,бе с 37 градуса си и 4ак да не можеш да станеш,, Незнам как е при вас то4но,но при мен винаги е било така.Кара ме на замръзване вируса Laughing
Виж целия пост
# 5
Ако дъщеря ти се чувства добре с такава температура, защо я мъчиш със изследвания ? Може обменните процеси да функционират по-слабо или кортизола да и е намален, което не виждам проблем. Ако тръгнете по лекари съвсем ще ви объркат. Ако има проблеми - то тогава - добре е да я заведеш на сериозни изследвания..
Виж целия пост
# 6
И аз го свързвам със забавен метаболизъм.
А само вечер ли и е такава Т или постоянно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия