Вакса?

  • 1 110
  • 9
Подариха ми течна вакса за обем. Но никъде не пише начин на употреба...

Как да я ползвам и изобщо за какви прически е подходяща? Сешоар нужен ли е и изобщо ефекта от нея какъв е?
Виж целия пост
# 1
Аз имам една, но много ми омазнява косата.
Слагам си много малко на краищата.
Ефекта е като при гела, но не стои лъскаво!
Виж целия пост
# 2
Точно такава вакса не съм ползвала, но по принцип ваксата се използва най- накрая, след сешоар, преса или каквото там се ползва, за дооформяне на прическата. Слага се малко на пръстите и се разтърква хубаво, след което се нанася по краищата на косата. Ефект- оформя краищата, стоят разделени и леко като мокри и по- лъскави. Може да се придаде и по- рошав вид на прическата.
Слага се по малко и то само по краищата, защото иначе много бързо се омазнява косата.
Но все пак виж упътването, уж трябва да пише нещо.
Виж целия пост
# 3
За това на Ейвън ли става въпрос или за гума/дъвка?
Виж целия пост
# 4
За това на Ейвън ли става въпрос или за гума/дъвка?

Точно тази на Ейвън е.
Виж целия пост
# 5
Течната на Ейвън дето е спрей всъщност, нали?
Тя се пръска на влажна коса, разресваш и сушиш със сешоар, като може да придаваш обем или да изправяш.
Аз съм и голям фен! Изобщо не тежи и не омазнява косата!

П.П. Виж дали задния етикет не се разлепва. Понякога под него има втори с упътването за употреба. Незнам защо така правят от Ейвън...
Виж целия пост
# 6
И аз съм я ползвала веднъж. Една колежка от университета ми прави прическа и ми сложи от нейната. Бях приятно изненадана.
Нямам познати дистрибутори, колко струва?
Виж целия пост
# 7
Аз вакса съм използвала само с цел да придам мокър, рошав вид на косата си Grinning
Виж целия пост
# 8
Ваксата ползвам, като завършек на прическата, ако е нужно разбира се, зависи от прическата . За по къса коса или  след преса  слагам много леко иначе омазнява бързо косата  в краищата за да оформя. Flutter Flutter
Виж целия пост
# 9
Има вакси и вакси! Повечето говорите за "твърдите" вакси, които са повече за фиксация.
Авторката на темата пита за течна вакса за обем.

Tony_in_love, някъде за 7-8 лева съм я взимала ваксата, не помня точно, че беше отдавна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия