подут твърд корем

  • 3 239
  • 4
Момичета, съжалявам ако пускам вече обсъждана тема, но с търсачката ми е трудно да формулирам нещата така,че да излезе някакъв резултат.
От година-две по време на 2-3 ден от мензиса корема ми се подува ужасно, като изключим онова подуване,което си започва още 7 дни преди да ми дойде, чувствам си вътрешностите така,сякаш съм пълна с камъни и на моменти дори ми е трудно да вървя,освен това имам ужасни колики по време на тези дни и като се погледна в огледалото и като си видя корема,просто ми става лошо. Аз по принцип имам доста болезнен мензис и от един определен момент нататък никакви обезболяващи,освен Аулин не можеха да ми помогнат, та сега потушавам болките с него, но се чудя дали това подуване на корема не се получава от него?!
Някоя от вас имала ли е подобен проблем и ако да,как успявате да се справите?
Виж целия пост
# 1
А на лекар ходила ли си?
Виж целия пост
# 2
Ами точно по този повод не съм,пък и няма да ме предгледа точно в този момент. Последно ми бяха открили някакви кисти и доскоро ги лекувах с Утрогетсан.
Виж целия пост
# 3
По повод болезнения мензис имам предвид.
Виж целия пост
# 4
Ами споменавала съм много пъти и предположенията на лекарите са били,че е или заради обърнатата ми матка,или последния път някакви съвсем повърхностни съмнения за ендометриоза в малък процент newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия