климатик и бебе

  • 1 449
  • 27
Здравейте,обръщам се с молба за съвет: чакам бебе след Нова Година, мислех да сложа климатик за отопление, но се притеснявам да не боледува бебенцето. 
Виж целия пост
# 1
Откажи се не става за детска стая! Вярно, че инверторите за зимата нямат аналог по топлоотдаване спрямо консумация на ел.енергия, НО Много прах лети, събира много от домашните микроорганизми, противопоказен е при дихателни проблеми, много ме дразни шума му. Препоръчвам ти конвектори на АДАКС тип GlamoхНеаting /по-скъпо излиза/.
Дано съм ти била полезна Peace
Виж целия пост
# 2
Питай Бу в правилния подфорум.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ти да не се обърка  newsm78
Питай Бу в правилния подфорум.  Simple Smile
  Peace
Виж целия пост
# 4
За мен климатик е най-добрия вариант, защото винаги можеш да подържаш определена температура в стаята/ независимо зимата или лятото/. Ако филтрите се почистват редовно не виждам проблем с праха, а съвременните климатици имат тих тежим, при който въобще не се чува неприятен шум Peace
Виж целия пост
# 5
Не виждам защо не, Жасмина е на климатик откакто се е родила - разболяла се е един два пъти, но вината определено не е на климатика Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
 Моето дете е родено на 22.12 и от тогава вкъщи се топлим с климатик. Климатикъте в другия край на стаята, насочен е да духа в срещуположна на креватчето на детето посока и е настроен на най-слаба степен да духа. Малкия е почти на година - не сме имали проблем до сега - дано и да нямаме Simple SmileА с шума от климатика просто сме свикнали и сега дори не го чуваме:)
 Относно праха - почистваме си редовно филтрите и това е и реално  добрата подръжка на един климатик.
 Има доста хора,който са против, но аз съм доволна.
Виж целия пост
# 7
zadaljitelno si vzemi ovlajnitel za vazduha,mnogo se isu6ava i mu se palni nusleto s suhi supol4eta ina4e,az sam dovolna postoqnno kontroliram temperaturata v staqta
Виж целия пост
# 8
Бебка е на 1м и откакто е дошла в къщи сме на климатик - нищо и няма! Само недей да вдигаш градусите повече от 24-25 - въздухът става много сух и се появяват сополки Grinning
Виж целия пост
# 9
Гледам детето си на климатик от както е родено. Не е боледувала повече от нормалното и в никакъв случай заради него. Почистват се филтрите веднъж седмично, проветрявам често и всичко е ОК.
Виж целия пост
# 10
Детето ми е на 1мес.-в род.дом беше с климатик,вкъщи също сме с климатик(вдигнат е на горе,мия често филтрите,проветрявам поне 2пъти през деня,поддържам температура 21-22градуса през деня,а вечер 19-20,смятам,че при тези условия няма да го изнежа,а прах не се разнася)
Виж целия пост
# 11
И Тери е на климатик откакто се е родила.
Виж целия пост
# 12
Няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 13
Ако имаш овлажнител за въздух, мисля че става. Аз съмм против климатиците , когато са за охлаждане.
Виж целия пост
# 14
И ние сме с климатик.Нямам овлажнител и никога не съм се замисляла за това.Нямам проблеми засега,дано нямам и за в бъдеще.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия