От какво намалява до минимум боледуването на децата?

  • 1 751
  • 33
Здравейте!Имам една молба. Правя си нещо като статистика вече втора зима и имам нужда от хелпване. Втора зима вече слушам кое е на-доброто зимно лечение срещу детските настинки. От мин. година дочувам за някакви витамини от който децата просто спирали да боледуват. СЕРИОЗНО!
Преди седмица разбрах, че се казват For Kids и найстина били мн добри. Патента е американски, но се правели в Англия?! Сиропчето стигало за 1 месец и излизало около 40.00лв.
Всички др...саностоли, мултивитамоли, коластри, кидс-ве сиропи нямали толко добър ефект. Е закаляването, хомеопатията, морето и планината... също не са на последно място.
Моля всички да обсъдим най-доброто за малчуганите си. Моят син е на 3г. и все боледува...от яслата, градината сега... Чакам коментарите за да помогнем на децата си да имат една по-хубава зима:)
Виж целия пост
# 1
Аз,все си мисля,че е до дете PeaceНе мога да бъда категорична,защото имам само едно дете,но страничните ми наблюдения са такива Peace
Виж целия пост
# 2
Ами моята сладурана ,откакто се е родила , не е боледувала и ето ,че преди 1,5м тръгна на ясла и оттогава не  е оздравявала.Явно е до гледането,а и вкъщи всеки ден и правех фрешове, а сега нямам толкова време
Виж целия пост
# 3
Аз,все си мисля,че е до дете PeaceНе мога да бъда категорична,защото имам само едно дете,но страничните ми наблюдения са такива Peace
И аз така мисля. Мога само да добавя, че изнежването, прекаленото обличане и пазене от бебе имат негативни последствия Peace
Виж целия пост
# 4
Яслите и детските градини не прощават, там закаляване и имунитет не играят  Laughing
Болестите се преболедуват и децата ги израстяват, ако мога така да се изразя.Това е личният ми опит.Против имуностимулаторите съм.
Виж целия пост
# 5
До годинката не ми е боледувала изобщо, но сега за по-малко от месец изпи 2 антибиотика и направи един бронхит. Калявана е, кърмена е, късно е захранена, пазена е от алергии ама на..... Пие For Kids но го спрях - получи ужасно разстройство от него - направо до облница щяхме да опрем - 12 изхождания дневно, свръхвъзбудимост. Кошмар. Докторката каза, че е от пчелното млечице. Аз ично имам алергия към него - получавам стомашни спазми, разстройство и повръщане. Явно дъщеря ми ги е наследила за мой кошмар...Така че ако знаете че детето ви не понася пчелно млечице не давайте препарата.
Виж целия пост
# 6
Важно е каляването и правилното хранене! Аз не съм чувала за тези витамини. замисляла ли си се за някакви противогрипни ваксини? Не знам доколко са добри, просто давам идея.
Виж целия пост
# 7
От гена!
Виж целия пост
# 8
  Hug
 и още :
-от разходките навън, спането на свеж въздух
-от консумирането на плодове и зеленчуци, няма нужда от добавки
-от живеене в по-хладни помещения, а не с надуто до дупка парно
-от носене на леки, памучни дрехи

Виж целия пост
# 9
Има голяма тема за AD Liquid For Kids в Здравния форум, там ще намериш отзиви.
Виж целия пост
# 10
Има голяма тема за AD Liquid For Kids в Здравния форум, там ще намериш отзиви.

Ето я и темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181908.0

Аз лично видях ефект този сироп. На втората седмица от приема, Констанца беше на АБ.
Виж целия пост
# 11
Ще следя темата,че много ме интересува.
На моята дъщеря давах AD Liquid For Kids ,но след втората почивка пак се разболя,та определено не съм особено доволна!Сега се чудя какво друго,че ни писна от болести!Пък още не съм я дала на ясла!
Виж целия пост
# 12
Съвсем се обърках какво да правя!Всичко изчетох за медикаментите и се ужасих:( Ами ако в намерението си да помогнем на децата им навредим???Боже Господи! Моля пишете за да нищим нещата. Към кой да се обърнем за най-точна инфо? Къде е истината?
Виж целия пост
# 13
Истината е, че медикаментите са нож с две остриета и трябва много внимателно да се прилагат. Другата истина е, че профилактиката е най-доброто лечение - т.е., изброените по-горе неща - каляване, включващо спане навън и разходки всеки ден, ненавличане, без големи температурни разлики - т.е. не е нормално ако навън е 0 градуса, вкъщи да е 25-30. 18-20 е достатъчно. Излизане извън града когато е възможно, ядене на плодове и така нататък.

Но, гаранция няма.
Виж целия пост
# 14
Здравейте!Имам една молба. Правя си нещо като статистика вече втора зима и имам нужда от хелпване. Втора зима вече слушам кое е на-доброто зимно лечение срещу детските настинки. От мин. година дочувам за някакви витамини от който децата просто спирали да боледуват. СЕРИОЗНО!
Преди седмица разбрах, че се казват For Kids и найстина били мн добри. Патента е американски, но се правели в Англия?! Сиропчето стигало за 1 месец и излизало около 40.00лв.
Всички др...саностоли, мултивитамоли, коластри, кидс-ве сиропи нямали толко добър ефект. Е закаляването, хомеопатията, морето и планината... също не са на последно място.
Моля всички да обсъдим най-доброто за малчуганите си. Моят син е на 3г. и все боледува...от яслата, градината сега... Чакам коментарите за да помогнем на децата си да имат една по-хубава зима:)
Ние се оправяме с чай от шипки, разтриване, каляване. За храна -- повече плодове, кълнове, пълнозърнест домашен хляб. Никаква захар, месо, бял хляб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия