Дали да го спра от ясла?

  • 2 137
  • 36
Сина ми е на 1.5 месеца и трагна на ясла.Ходи вече от месец и почна да боледува сега пак е болен и педито вика 4е трябва да го остава до пролета вкъщи а аз почвам в понеделник работа.Имуната му система била в срив и незнам какво още .Мъжа ми вика че това било нормално и да ходи като се оправи.Взех да му давам имунобор кидс .Иначе в къщи му е скучно много а тои е много общително дете и се чуства добре при децата.Как бихте постъпили вие на мое място?
Виж целия пост
# 1
Честно казано - не знам.
Мисля че това е само ваше - на теб и мъжът ти решение ...ние тук може да кажем пусни го или недей ама не вярвам да вземеш решение на база брой мнения например  newsm78   
Успех и дано детето ти бързо се оправи !  bouquet
Виж целия пост
# 2
Бих го спряла и то веднага NaughtyПедиатъра е абсолютно прав!Педиатърката на дъщеря ми каза по този въпрос,че детето приеме ли 2 пъти АБ да се спира!Дъщеря ми няма да посещава ясла PeaceТя също е общителна,но не виждам да страда от това,че не посещава ясла!
Виж целия пост
# 3
И аз бих спряла детето , ако има кой да го гледа у дома.
Виж целия пост
# 4
Ако има наистина кой да ти го гледа не го пускай на ясла  Rolling Eyes Нека да поукрепне малко newsm78 И моят син много често боледуваше , но ми казаха за Цитросепта , който веднага почнах да му го давам и сега да чукна на дърво вече месец ходи без да се разболява Praynig Praynig Praynig а ако знаете обстановката каква е вътре в групата - всички са хремави и кашлят , но така ги приемат и вече ми е писнало да се разправям и съм спряла, защото няма полза от това #Cussing out но моят син няма кой да го гледа и двамата работим  bouquet
Виж целия пост
# 5
По тази причина не съм го пуснала, на 1г. и 7 мес. е, на 2 и половина ще го пусна най-рано. Здрав е, не боледува, но не ми се рискува. На твое място вече ти става ясно как бих постъпила.
Виж целия пост
# 6
И аз незнам какво да те посъветвам. Предполагам, че щом педиатърката е казала така, бих си останала в нас до пролетта. Но пък и мъжа ти е прав-децата боледуват повече когато ходят на ясла и градина...нормално е! Но незнаем в какво положение сте-има ли кой да го гледа, какво ви е финансовото състояние, дали от работата ще се съгласят да отложиш заочването до пролетта и т.н. Тези неща вие си ги знаете и бъди сигурна, че каквото и да решите ще вземете най-правилното решение!  Peace
Виж целия пост
# 7
ами да това е най-тъпото че непрекъснато има болни деца в групата и не знам тия лелки защо не казват на майките да си лекуват децата в къщи.Аиначе нали са медицински персонал и искат да ги наричаш сестри а не лелки.
Виж целия пост
# 8
Ако има кой да го гледа, бих го спряла, ако няма и нямам пари за детегледачка, ще си ходи. Ще потърся начини за укрепване на имунната система, хомеопати иииии...не се сещам още какво
Виж целия пост
# 9
Повечето вируси се проявяват като симптоми, доста след заразяването, така, че докато си проличи, че са болни и вече е пламнала половината ясла. То това е най-гадното.Sad
Виж целия пост
# 10
Това си е ваше решение.
Аз съм много против яслите, толкова малко дете трябва да си е в къщи Peace
Виж целия пост
# 11
Най- гадното е че има майки, които си водят децата болни, та дори и с лекарствата на ясла.
Аз съм много против това!!!!!
И моят син бях пуснала на ясла на 1г8мес. До тогава почти не беше боледувал или поне не беше приемал АБ. И какво си мислиш 1месец на ясла, и вирусна пневмония, и хоп 7 кошмарни дни в болницата- системи , инхалации и какво ли още не.
До тук с яслата. Не напразно майчинството е 2г. да си гледаме децата.
Виж целия пост
# 12
И при мен се получи нещо подобно,за два месеца 5 АБ.Спрях го поне до януари месец,после ще видим.То ясно че ще поболедуват малко,но ако пак се разболее с какво ще го лекувам,детето се натрови от АБ.
Виж целия пост
# 13
Едва ли след половин година картинката ще е много по-различна. Ако му харесва там...
Виж целия пост
# 14
Едва ли след половин година картинката ще е много по-различна. Ако му харесва там...
И аз така мисля.  Rolling Eyes Ще се разболяват, това е положението. Дали сега, или след половин година... Щом като ще го пускаш така или наче и нямаш други алтренативи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия