Играчка светофар?

  • 2 984
  • 10
Синът ми е луд на тема светофари и от половин година иска светофар, а аз не съм виждала и не мога да открия такова чудо. Светофарът в неговите представи трябва да е голям и задължително да свети Simple Smile И да има копче! Simple Smile Да сте виждали някъде светофар-играчка?
Виж целия пост
# 1
Нямам никаква идея за съжаление  :?newsm78
Много оригинално желание  Crazy
Тия дни ще ходя по магазини за играчки и ако видя светофар някъде непременно ще пиша!
Успех!
Виж целия пост
# 2
ако намерите пиши, че и моят е луд по сватофари. Аз лично не съм виждала . Успех в търсенето.  Ако аз видя някъде също ще пиша
Виж целия пост
# 3
Ние имаме на Playmobil, но е купен преди години и то от чужбина. Не е голям, но е много хубав. Обаче беше доста скъпичък тогава - не си спомням 70 лв. или 70 Е.
Виж целия пост
# 4
70 лв ако е много готин мже и да дам, ама 70 Е - Mr. Green
Виж целия пост
# 5
И аз имам същият "проблем" и мислех точно такава тема да постна тази седмица - от къде да намеря "светофар детски, огромен" - ей това си е поръчал по-големият ми син за Коледа... Моля Ви, мами, помагайте! Като му гледам блясъка в очичките като говори за светофара... няма начин, това трябва да му донесе Дядо Коледа.

В краен случай с татко му ще майсторим нещо.
Виж целия пост
# 6
Ето в този немски онлайн магазин има : http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … 8768c87d2da936e0e

Имат и доставка до БГ,може да се регистрираш и поръчаш ,да платиш с кредитна карта,но комуникацията с тях е сложна...Цената на доставката до БГ е  мин. 12 евро.По лесно е ако намериш някой близък да ти поръча от Германия. Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря, marianik! Опитахме със съпруга ми да поръчаме тази вечер, но по никакъв начин не приема БГ адрес. Пратихме им мейл, дано отговорят. Точно такъв светофар ми трябва.
Виж целия пост
# 8
Ето в този немски онлайн магазин има : http://www.kidoh.de/artikel.php?mode=art_det&artikelnummer=7 … 8768c87d2da936e0e

Имат и доставка до БГ,може да се регистрираш и поръчаш ,да платиш с кредитна карта,но комуникацията с тях е сложна...Цената на доставката до БГ е  мин. 12 евро.По лесно е ако намериш някой близък да ти поръча от Германия. Peace
Страхотен светофар Peace
и какви цени Simple Smile, тук спекулират с мерака на родителите да задоволяваме желанията на децата и надуват яко цените #Cussing out
успех!Такъв светофар и аз бих купила Peace
Виж целия пост
# 9
това е! сега само трябва да измисля начин да се появи под елхата на Коледа Simple Smile Благодаря ви!
Виж целия пост
# 10
Имаше във Вега тойс, на сайта им гледах.
Ще погледна сега да дам линк.


Хм, сори, но не я намирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия