Торта с динозаври, къде?

  • 3 577
  • 8
Да сте виждали в каталога на някоя сладкарница детска торта с картинка динозавър?
Мати си пожела такава за РД и ще бъда много благодарна за всяка информация.
Виж целия пост
# 1
ТУК


Двете фукли, сиреч.
Виж целия пост
# 2
  Това е от сладкарница Гаврош

Ето тук има и много други
Виж целия пост
# 3
Виж тортите на Лагуна. Там имат с динозавър и много други животни...
Виж целия пост
# 4
Благодаря
Имам впечатления от Двете фукли. А нещо да кажете за Гаврош?
Виж целия пост
# 5
Благодаря
Имам впечатления от Двете фукли. А нещо да кажете за Гаврош?
Ние поръчахме там торта за РД на моят син.
Много съм доволна-тортата беше много красива и доста голяма. Пълнежа си го избираш ти.
Като обслужване-просто перфектно. Много са любезни и за пръв път ми се случва да поръчвам нещо и категорично да ми откажат капаро!
Доставят до дома или заведението.
Ако не знаеш къде се намира цеха-кажи, ще ти обясня, защото ние доста се помотахме из Овча купел, а се оказа на много лесно място всъщност.
Виж целия пост
# 6
www.luckybg.com

Има няколко вида.
Виж целия пост
# 7
Ние тази година ще правим РД-то на каката в един клуб, който работи с Гаврош. Още не съм яла техни торти, но само хубави неща чувам за тях. Поръчахме и за в градината от тях. Ще ни я донесат вкъщи, тъй като няма тяхна сладкарница на близо. Като обслужване до тук са екстра.
Виж целия пост
# 8
Ние тази година ще правим РД-то на каката в един клуб, който работи с Гаврош. Още не съм яла техни торти, но само хубави неща чувам за тях. Поръчахме и за в градината от тях. Ще ни я донесат вкъщи, тъй като няма тяхна сладкарница на близо. Като обслужване до тук са екстра.

Ще ми драснеш ли едно ЛС за качеството на тортата после. Нашият РД е след вашия Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия