А правите ли мъжете си на луди?

  • 2 727
  • 50
На мен се случва, като я хванат бесните.
Не искам да я виждам с дни.
И ми се иска да ми фрасне едно, вместо това гадно монотонно дълго и еднотипно мърморене.
А повод сериозен няма, просто ей така, за спорта.

Ама и хвнах цаката - вкарах я в леглото и "дай"...

И после ми вика - колко съм загубена, пиля ти от три дена вместо да праеиме секс Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Та какакъв ти е въпроса?
Виж целия пост
# 2
Съсипвате ли ги от "мрънкане", скандали  и други  подобни похвати, докато излязат извън релси?
Виж целия пост
# 3
Моя не търпи мрънкане. Но като си искам нещо,си го постигам- направо със скандали. Абе силно казано, ама де да знам.
Виж целия пост
# 4
Аз не съм омъжена, но на моя приятел не му минават номерата със скандалите. По-скоро "тихата дипломация" е по-печелившия вариянт за мен  Crazy
Виж целия пост
# 5
А....при мен за мрънкане,изобщо не може да става въпрос-включвам високоговорителя и не го изключвам,докато не ми премине фазата-това може да трае с дни,но предварително ми е простено защото винаги излизам права и го правя когато има защо,рядко ми се случва да върна на задна и да опявам за отминали неща. Laughing
Виж целия пост
# 6
Тц, щото и двамата немаме нерви  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Не.
Виж целия пост
# 8
Съсипвате ли ги от "мрънкане", скандали  и други  подобни похвати, докато излязат извън релси?


Не.Не го правя. Не виждам смисъл.Досега не съм го виждала 'извън релси'.
Щом дребния не може да наруши желязното му спокойствие, моето мрънкане е обречено на провал априори.
Виж целия пост
# 9
Съсипвате ли ги от "мрънкане", скандали  и други  подобни похвати, докато излязат извън релси?


Ами не Peace,цаката му е друга на моя Laughing..душата с памук трябва да му е вадя Heart Eyes.Искам ли нещо,почвам от далеч,с гуши муши и т.н Laughing.....винаги постигам своето,но с добро Wink...а и той де.. Joy Wink
Виж целия пост
# 10
Има си начини за  постигане на всичко, но мрънкането не е сред тях.
Мен не ме държи дълго като се ядосам, даже напоследък покрай детето съм станала много търпелива (чак се дразня от себе си).  
Виж целия пост
# 11
Може да се каже.... Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Не му минават такива.Толкова е дебелокож,че ако ще да се пръсна от мрънкане и викане,все тая TiredНа моменти направо съм безсилна пред него Sad
Виж целия пост
# 13
Мърморя, та сама дори не се трая!  Laughing Знам, че не това е начина, но ваденето на душата с памук изисква много търпение, а аз нямам такова. Директна съм, може би прекалено, той пък е темерут и млъква и става една....  Laughing
Така, както го написах ме накара да се замисля, как ли сме изкарали толкова години заедно?  newsm78  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Ами може да се каже.
Мойта тактика е мълчанието.Като се скараме просто млъквам и дума не обелвам.
И така по седмица.първите дни му е добре,че не му мрънкам,после му става криво.
Ама съм стигнала до извода,че или той е дебил или просто не му пука.
А можеби са и двете заедно. newsm78 Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия