Всяка загуба на ценно време е фатална за Гошко! Ние сме шансът му за да живее

  • 12 218
  • 202
Позволих си да ползвам за заглавие думите на mit*bul
/Предварително моля модераторите да изтрият темата ако вече има такава. Аз не намерих.../


Гошко е на 7г. и страда от изключително рядко заболяване - Синдром на късо тънко черво

"Лекарите са категорични: в България няма случай с толкова късо тънко черво!"
Той се нуждае от спешна операция, а за целта трябва да се набяват следните средства:

"При досегашните подобни случаи, за престой от 20 до 195 дни,
цената варира от $ 458 854 до $ 726 634, в зависимост от сложността на операцията."



Банкови сметки:
ГЕОРГИ СТЕФАНОВ БОРИСОВ

ПРОКРЕДИТ БАНК(БЪЛГАРИЯ) АД
SWIFT BIC: PRCBBGSF

в лева: BG61PRCB92301020099311
в долари: BG94PRCB92301120099315
в евро: BG05PRCB92301420099316



Нека помогнем по Коледа да се случи още едно чудо!
Виж целия пост
# 1
знам ,че в момента продължава търсенето на клиника в европа в която да се извърши операцията.Тогава и Фонда за лечение на деца в чужбина ще отпусне пари.Само не ми е ясно всички разходи ли  ще поеме?
Виж целия пост
# 2
Днес прочетох за това дете в save-darina и не си спомням дуг път така да съм изпитвал чувството за предопределеност. Сумата която е посочена е огромна и без държавата няма да се събере преди да е станало фатално. Дано по коледа наистина се случи чудо за това дете и успеят измъчените му родители да съберат необходимата сума.
Виж целия пост
# 3
Милото дете  Cry ще се моля да се оправи  Praynig
Виж целия пост
# 4
побут
Виж целия пост
# 5
Сумата е огромна. Ще може ли да се събере?

Не може ли темата да се закове, за да могат повече хора да я видят и да помогнат?
Виж целия пост
# 6
Очаквах сумата да е висока, но не и толкова Shocked. Дано Фондът да се включи поне веднъж "на място" Praynig.
Виж целия пост
# 7
Дано чудото стане! Praynig Praynig Praynig
Много са пустите пари Sad
Виж целия пост
# 8
Господи това е огромна сума.......... Tired Tired Tired
Дано клиника от Европа даде по - евтина оферта.....
ще преведа колкото мога Tired
не проумявам, просто не проумявам...чета диагнозата му, чета патилата, излизам извън кожата си.....и се чувствам абсолютно безсилна......как бе хора, как да помогнем, на толкова много болни деца, на Гошко, на другите деца имащи нужда само от скапаните пари за да живетя........как......
Виж целия пост
# 9
В момента го дават по БТВ.
Сладурче малко.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Хубаво е темата да се закове. Така изпада често на втора страница.
Сумата наистина е огромна, но аз вярвам в чудеса и знам , че всичко е възможно, когато има добри хора! Peace
Виж целия пост
# 11
Дано Господ му помогне и да бъде волята Му

П.П. И после някой да ми разправя че здраве не се купувало с пари и то с много пари ...
Виж целия пост
# 12
Има нова, ужасна информация за Георги!!
http://www.save-darina.org/component/option,com_frontpage/Itemid,1//
Виж целия пост
# 13
Както винаги всичко опира до пари, пак пари, винаги пари и само пари. Нищо друго няма на този свят освен пари. Няма милост за бедните които нямат пари. Няма и живот за тях... Това е огромна несправедливост...
Виж целия пост
# 14
Ще преведа и аз някаква сума.
Но съм отчаяна...от държавата...от безхаберието й.
Дано все пак има още много добри хора, които да помагат на дечицата в нужда.
И да се молим да се спасят всички нуждаещи се деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия