Бременност и добавки за отслабване

  • 536
  • 3
Привет момичета!

Този подфорум ще ми стане мн любим след 3 месеца,когато родя,
но понеже съм си фен на всичко свързано с отслабването,
много ми се ще да ме укоражите в случая.
Не мога да спра да ям шоколади Embarassedпоне по 2 изяждам и това мн ме тормози.
Миналата година пих БиоАктив Хром ,който подтиска желанието за консумация на сладко,
но се чудя дали става и за бременни?
БоиАктив валакната пък подтискат желанието за ядене.
Мн бях доволна от тия 2 продукта и понеже са натурални се чудя дали не мога да си позволя
да взимам и сега,че кантара вече не ми е приятел,а имам още 3 месеца докато излезе бебока newsm78

Много ви моля,ако можете да споделите инфо.
Мерси в аванс Wink
Виж целия пост
# 1
Мое мнение е,че по време на бременност не трябва да се пият добавки за отслабване, никакви  Naughty
Опитай с повечко воля да се ограничаваш,хапвай плодове...
Най-вече гледай здравето си и това на бебчето  Heart Eyes
Лека бременност за кг ще мислиш след това   bouquet

П.С. Не съм майка,нито съм била бременна, просто изразявам лично мнение   bouquet
Виж целия пост
# 2
това най добре ще го каже личния ти лекар, тук сигурно има такива тук но не са запознати с теб самата.
моя съвет е да пробваш да си подеистваш сама, в смисъл........помисли че шоколада на 100% прилича на твърдо ако, от него ще ти отидят зъбките, представи си (не знам дали е така но на мен ми действа) как се произвежда, как космърляк и всякви гадости от работниците падат вътре в баката, а това после ти го ядеш.......................
и още има но ти сама по добре си ги измисли.
Виж целия пост
# 3
Мое лично мнение е, че всички продукти, вкл. и натурални и природни имат и известна доза отрицателен ефект и химия!
От личен опит ти казвам, че ДА! Вредят при бременност! Колкото и да са натурални, естествени и прочие прехвалени слова! Не им се доверявай! Горчиво съжалявам за това, че и аз пиех подобни боклуци! Сама се досещай какво се случи! Cry
Сега най-важното е да мислиш за своето здраве и това на бебока в теб! Килограмите ще ги мислиш после, има различни и то къде къде по-ефективни начини от това да отслабнеш без разни хапове и химии!
Лек завършек на бременността и леко раждане ти желая! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия