Поръчвали ли сте Дядо Коледа в къщи ? Доволни ли останахте ?

  • 2 669
  • 27
Много ми се иска да извикам един дядо Коледа в нас ... Сигурна съм , че малкият много ще се радва / или поне така ми се иска /  Laughing
Някой правил ли го е вече ?
И как става номера ?
Подаръците , които съм купила трябва предварително да му ги дам ли ?  Rolling Eyes
Четох , че само Театър Пан и Мариета и Марионета предлагат тази услуга ... Кои да предпочета ...

Много ще съм благодарна на всякакви мнения  Hug
Виж целия пост
# 1
И ние предлагаме.
На всяка коледа се събираме цялата рода в майка ми и тя винаги поръчва......... много е хубаво.

А две години подред в нас правя нещо много готино (на мен си ми харесва  Embarassed)
Изрязвам от картони големи стъпала, като на обувки и пръскам около тях с шпрей - пяна, този изкуствения сняг, ама лекичко, от входната врата до елхата в хола и миналата година и от хола пък до стаята на дъщеря ми (Дядо Коледа бил отишъл да види дали си лапа палеца все още  Joy) и ..... моята поне много се шашка и впечатлява.

Та ... така
Весели празници на всички   bouquet
Виж целия пост
# 2
Синът ми е на 6год. Беше на 7 месеца когато за първи път поканихме дядо Коледа.До сега всяка година го поръчваме и той много е доволен.
Весели празници на всички
Виж целия пост
# 3
Ние не сме поръчвали досега, всъщност не знам дали във Шумен се предлага такава услуга, но това е идея да поразпитам насам-натам  Peace
Иначе когато ние със сестра ми и братовчедите бяхме малки, дядо (мир на праха му!) се правеше на дядо Мраз. Беше много весело!  Peace Всяко едно от нас, казваше по едно стихче или изпяваше някоя песничка и дядо Мраз му даваше подаръка  Simple Smile Тогава не предполагахме, че въпросния дядо си е нашия любим дядо!
Виж целия пост
# 4
Тогава не предполагахме, че въпросния дядо си е нашия любим дядо!

При нас свекърът влиза в тази роля (понеже за Коледа обикновено ги посещаваме) така добре се костюмира- 2 костюма си е купил за целта Laughing- и изиграва перфектно ролята Simple Smile Дъщеря ми изобщо не предполага, че може да е дядо й, а в навалицата и суматохата покрай височайшия гост изобщо не забелязва, че дядо й за кратко време го е хванала липсата Wink
Виж целия пост
# 5
Pipinka, досега не сме викали вкъщи дядо Коледа,обаче мин.събота една моя позната каза,че тпрозвъняла доста клубове,за да направи поръчка за  24.12, обаче вече всички били вече ангажирани Rolling Eyes
Така,че, ако си решила-да не останете без дядо Коледа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Pipinka, досега не сме викали вкъщи дядо Коледа,обаче мин.събота една моя позната каза,че тпрозвъняла доста клубове,за да направи поръчка за  24.12, обаче вече всички били вече ангажирани Rolling Eyes
Така,че, ако си решила-да не останете без дядо Коледа Rolling Eyes

От клубовете ли се поръчва Дядо Коледа?
Виж целия пост
# 7
Попитайте в кукления театър. Ако те не го правят то поне ще ви свържат с актьори които правят такива домашни посещения Simple Smile

Поздрави!
Виж целия пост
# 8
А колко пари ще струва това удоволствие,но в навечерието.... Thinking
Виж целия пост
# 9
В навечерието едва ли ще е възможно. По скоро в дните около Коледа
Виж целия пост
# 10
Струва 65 - 70 лв. стига и до  100 лв.
Виж целия пост
# 11
Ето какво намерих

http://www.podaraci.bg/index.php/category/lang/bg/browse/14/
Виж целия пост
# 12
Страхотно!
Освен да изръчкам шефа за един дядо Коледа, а?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
У нас мъжа им се преблича. Детето не го познава, но ние взимаме страшни мерки, за което. Иначе ако пуснеш гугъла ще намериш много фирми, които предлагат услугата. Даже онзи ден говорих с един, който исках да ангажирам за входа / домоуправител съм/ но той взима 70лв, за количество ни смъкна по 60лв на апартамент, но това за мен са много пари, които предпочитам да дам за подарък на детето, от колкото на някой наемник. Ако дойдете на маскарада, който организираме с Доня Коприва, там ще дойде със сигурност дядо Коледа.
Виж целия пост
# 14
Като им гледам цените си викам- да ни е жив и zдрав дядото Laughing Wink
Преди десетина години една приятелка от родното ми градче (почти селце) ми беШе раzкаzвала, че от читалиЩето органиzирали такъв дядо Коледа, който да си поръчаШ zа в къЩи, като предварително му zанесеШ подаръка и струваШе тогава... 2 лв Simple Smile. Всичко поскъпна, ей, даже и дядомраzовците Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия