хрема

  • 1 217
  • 17
Имам 2 въпроса:
1.Излизате ли когато бебето ви има хрема,защото мене вече 8-ми  ден ме е страх?
2.Слагат ли се ваксини,когато има хрема/без температура/?
Виж целия пост
# 1
Когато детето е болно не се слагат ваксини. Аз лично не изкарвам дъщеря си когато е с хрема през зимата. Просто е с много слабо гърло и предпочитам на студа да не диша през устичката.
Виж целия пост
# 2
Извеждай я. Ти не излизаш ли от вкъщи, когато имаш хрема. Няма нищо страшно.
А за ваксината, независимо дали има хрема, кашлица или друго, лекарят е длъжен да прегледа детето преди да постави ваксината. След като установи, че е здрава, ще я боцне и толкоз.
Виж целия пост
# 3
Когато детето е болно не се слагат ваксини. Аз лично не изкарвам дъщеря си когато е с хрема през зимата. Просто е с много слабо гърло и предпочитам на студа да не диша през устичката.

  PeaceОсобенно,когато е толкова малко и само лежи и сополките не излизат сами навън.Отварях по-често прозорците за да влезе свеж въздух.
Виж целия пост
# 4
Не, не излизаме когато е хремава.
Виж целия пост
# 5
Досега веднъж ми се е случвало синът ми да е с упорита задна хрема. Не спряхме да излизаме всеки ден, навън дишаше по-добре и спеше идеално.
Виж целия пост
# 6
А и за ваксините.. Ясно е, че не.
Виж целия пост
# 7
За хремата - студеното облекчава дишането, извеждала съм я, ако е само хрема.
За ваксините - не.
Виж целия пост
# 8
1. Излизам навън като е хремав.
2. Бих отложила ваксинирането.
Виж целия пост
# 9
Ако детето е само с хрема излизаме.
За ваксина не бих си и помислила.
Виж целия пост
# 10
В момента е хремава за втори път от раждането до сега.Излизаме всеки ден,стига да няма мъгла,вятър и да не вали.Навън диша много по-лесно,пък и вижда чист въздух.
За ваксинирането бих отложила.
Виж целия пост
# 11
Както и момичетата преди мен:
Ваксина не се слага, когато детето е болно - педиатърката трябва да ти е казала.
Според мен може да извеждаш бебето, но за кратко - все пак е много малко, а пък и нослето от въздухът навън ще му се отпуши.
Виж целия пост
# 12
1.Излизам стига времето да позволява
2.С ваксините вървим 1 месец назад именно заради хремата
Виж целия пост
# 13
За хремата - студеното облекчава дишането, извеждала съм я, ако е само хрема.
За ваксините - не.

И аз съм на същото мнение. Първия ден, да, но следващите защо да не излиза ако е само хрема? newsm78
Виж целия пост
# 14
Зимата ако е хремав избягвам да го извеждам за повече от 30 минути.
Ваксина не се слага при хрема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия