Какво мислите за коледните партита, фирмените?

  • 2 638
  • 46
Зависи от екипа?
Зависи от шефа?
Зависи от $$, които се дават?

Аз лично харесвам коледните партита на фирмата ни. Организира ги някои колега и се старае да е забавно. Тази година сме наели парти фирма да посреща гостите, да направи няколко скеча и т.н... после ще пее една пайнърка (май от тази агенция беше, аз не съм фен и всички а ми еднакви)

Преди няколко години водещи бяха Иван и Андрей. Накараха ме да се състезавам с шефката ми по надпиване с текила...
Не знам дали това е забавно (затова пускам и темата); аз по принцип съм тиймплеър и такъв род мероприятия ми допадат- но не повече от 2 годишно.

Виж целия пост
# 1
Фирмените партита по всякакъв повод са добра възможност да се опознаем по-дорбе, да видим и преценим колегите си в една друга среда.
Най-важното, според мен, за партито, е организацията на забавната част/игри, музика, томболи и т.н/ и разбира се, хората.
Аз тази година организирам 2 партита, сценарият е вече готов, голям купон ще падне. Party
 
Виж целия пост
# 2
Аз съм била само на едно яко фирмено парти, на Тойота... (има и други, аз на това съм била). Костюми, програма, пиене до откат, различни неща за хапване, пространство за танцуване... На по-малките фирми, вкл. на моята бивша, не ги ододбрявам. Познаваме се до болка, знаем си магариите, понапием се и започваме да обсъждаме пак работа... Ми туй парти ли е?
Зависи от хората, но и от организацията.
Виж целия пост
# 3
Нашите са направо като новогодишната програма на БНТ  Mr. Green Миналата година ни пя Васил Найденов. Имаше и Ансамбъл народни танци.
Виж целия пост
# 4
За първи път ще съм с тази фирма, но ако съдя от досегашните партита - ще трябва да е яко Wink
Ние през месец-два имаме някакво фирмено парти Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 5
. Познаваме се до болка, знаем си магариите, понапием се и започваме да обсъждаме пак работа... Ми туй парти ли е?

Тъй е и при нас. Аз даже ги наричам сбирки, а не партита.
Виж целия пост
# 6
М, нашите са страхотни.
Не мисля. Обличам си красивите дрешки,врътвам си задничето и отивам с широка усмивка.
За да се набърборим и напием естествено. Mr. Green /с колегите де/
Виж целия пост
# 7
. мразя да мисля, ама щом се налага - ще се жертвам. Правилата на форума позволяват ли да пишем това, което наистина мислим?
. понеже не мога да получа предварително отговор на въпроса си, затова си казвам цензурирано: много смотано нещо са фирмените партита. Голямо натокване с неясна цел. Всеки си е показал всичко, на което е способен.
. добре, допускам, че може да има изключения. Не съм ги срещало. Може и да е повод за съжаление.
Виж целия пост
# 8
. мразя да мисля, ама щом се налага - ще се жертвам. Правилата на форума позволяват ли да пишем това, което наистина мислим?
. понеже не мога да получа предварително отговор на въпроса си, затова си казвам цензурирано: много смотано нещо са фирмените партита. Голямо натокване с неясна цел. Всеки си е показал всичко, на което е способен.
. добре, допускам, че може да има изключения. Не съм ги срещало. Може и да е повод за съжаление.
Peace съгласна.
Сбирщина за еснафи. Това са фирмените ни партита за Коледа, нов клиент, момински партита. Вече спрях да ходя дори. Мин.година на коледното парти водеща е била онази истеризирала пияница К.Евро. Напълно се е "вързала" с фирмения дух и настроение.
Виж целия пост
# 9
Весело и забавно  Laughing
Виж целия пост
# 10
аз не ги обичам защото само за работа се говори на тях. Толкова ми е тъпо и скучно че няма накъде. има фирми дето пращат работниците по чужбина е тогава ще се прежаля.
Виж целия пост
# 11
зависи шефа колко е решил да се изръси,понякога си мисля хубави неща,друг пътсамо си мисля Wink
Виж целия пост
# 12
не зависи от парите, нашия шеф дава много пари за партитата, ама пак си е тъпо, щото какво да си говорим освен за работата
и са все през седмицата- вторник, сряда, и после на работа  Tired
Виж целия пост
# 13
зависи и колко и кои колеги ще присъстват,хубавите купони стават с повече хора,а не с 5 човека...
Виж целия пост
# 14
Ами сигурно са хубаво нещо, но тази година
го мразя по 2 причини:
1. Една от водещите на програмата съм и ме е
яд, че дори на партито пак ще работя докато
всички се забавляват
2. Съвпада с датата на Форумския Коледен Маскен бал

Иде ми да се гръмна, но ще мисля позитивно  Naughty
Така каза Мадлен Алгафари  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия