С какъв чай правите попарата?

  • 2 219
  • 16
Мили мами, моля ви да кажете с какъв чай правите попарата за бебетата си, тези дни мисля да замествам едното кърмене с попара и се чудя с какъв чай да я правя...Мерси предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Ами аз лично я правя с вода (когато правя де, не се случва много често). На мен не ми е вкусна с чай и за това и на детето не я правя така.

Но... Ако я правех с чай, най-вероянто щеше да е с шипков или липов.
Виж целия пост
# 2
С чай лайка, на пакетчета. Захар не слагам.
Виж целия пост
# 3
С шипков чай. Нашият дядо ни събира шипки от Балкана и ни ги суши!
Виж целия пост
# 4
Моят лекар  съветва с шипков - на бебо обаче не му харесва попара Simple Smile и не я яде.
Виж целия пост
# 5
А каква е концентрацията на чая,когато е от палкетче, сигурно 1 се запарва в 200 мл вода...а когато са шипки, по колко се слагат в такова количество вода?
Виж целия пост
# 6
  Ползвам шипков чай на пакетчета за попарата. Понякога я правя и с АМ.
Харесва й  и си хапва.
Виж целия пост
# 7
С шипков чай на пакетчета. В началото я правех с лайка, но и според педитърката и според хомеопатичката, шипката е по- подходяща.
Виж целия пост
# 8
Нямам вяра на билките,които се продават изсушени в пакетчета или стрити във филтър за чай.Тук в България няма контрол в-у чистотата на билките,събират ги какви ли не хора,особено роми,от какви ли не места,най-вече поляни покрай натоварени пътища и съдържат цялата менделеева таблица.Всеки жител на Стара Загора може да разкаже какво се случва в сезона на цъфтеж на липите.Братята роми метат от земята дори и нападалия цвят и го предават заедно с целия пепелак и боклук от улицата.Мислиш ли,че някоя от фирмите преработвателки ги мият после?Всичко,порядъчно стрито,отива в пачетчето чай.
Затова,най-добре е да се дават гранулираните бебешки чайове.Лошото при тях е,че повечето са със захар,но има някои които нямат.
Виж целия пост
# 9
С лайка. Пробвала съм и с други, но не й харесва и не иска да яде.
Виж целия пост
# 10
с домашна липа и купен чай шипка на филтър.
Виж целия пост
# 11
Само с вода. Защо трябва да е чай?
Виж целия пост
# 12
Аз правих попарата с чай от липа, защото майка ми го е брала и поне знам, че не е изкуствена работа.
Виж целия пост
# 13
С вода я правя, защото така я обичам. Когато му правя чай за пиене - пакетчета или каквито билки е брала баба му през лятото. Шипка, кантарион, "Добро утро".
Виж целия пост
# 14
Ами аз лично я правя с вода (когато правя де, не се случва много често). На мен не ми е вкусна с чай и за това и на детето не я правя така.

Но... Ако я правех с чай, най-вероянто щеше да е с липов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия