100лв.пенсии-коледни,а на нашите дечица????

  • 8 308
  • 231
По 100лв. коледни ще получат пенсионерите,а на нашите мъничета нещичко никой ли няма да даде? Sad
Виж целия пост
# 1
на нас-усмивки по радиото,за съжаление Sad
Виж целия пост
# 2
Потупване по рамото Laughing
Какво казваше една приятелка "Ако не беше толкова тъжно щеше да е много смешно" ooooh!
Виж целия пост
# 3
Недей отново да повдигаш темата,Деси. Веднага ще ти наскачат,че гледаш в канчето на пенсионерите и чакаш държавата да се грижи за детето ти.Имаше подобни теми и се стигна до много тежки сблъсъци.Едната тема дори я заключиха модераторите.Повярвай ми,не си вземай беля на главата!
Виж целия пост
# 4
Поредната тема  smile3544


Виж целия пост
# 5
И аз мислех да пусна такава тема  Simple Smile
ама кой ще ни чуе  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Ха,ще има да чакаме от Масларовата за нашите дечица Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Защо сравнявате пенсионерите и децата?
В тази логика мога да задам въпроса: За моите деца има кой да се грижи и да им купи подарък за празниците, а за пенсионерите?
Виж целия пост
# 8
Децата ни не могат да гласуват, така че нямат нужда от коледни... Тъжно е, но така стоят нещата в България май...
Виж целия пост
# 9
Децата ни не могат да гласуват, така че нямат нужда от коледни... Тъжно е, но така стоят нещата в България май...

Напълно съм съгласна. ooooh!
Деси мисля , че преди около седмица пак беше пуснала подобна тема , напълно съм съгласна с теб , обаче стана голяма словесна война. ooooh!
Виж целия пост
# 10
Поредната тема.....
Ами ние ще си зарадваме децата, ние сме ги раждали а не държата!
Остави пенсионерите на мира, заслужили са хората.Държавата не ни е длъжна с нищо, че сме искали деца!
Виж целия пост
# 11
Странно ми беше да видя поредната такава тема, и то в ден през които се разбира че в Пирогов са приети 14 деца от детска градина, натровени (дали нарочно или поради грешка, няма значение, нали?) с транквиланти и хапчета за кръвно!

Който се интересува, да чете тук.

На останалите... ами, приятно чесане на езиците с оплаквания които така или иначе до нищо няма да наведат.  Tired
Виж целия пост
# 12
Да - радвам се ,че ще дадат на нашите баби и дядовци на нас уви никой няма да кихне!За пореден път,няма смисъл да се коментира! Whistling
Виж целия пост
# 13
Само се замисли,че и ти живот и здраве ще си пенсионерка PeaceИзобщо не се дразня,че ще дадат на баща ми 100 лв. над пенсията,защото той 40 години се е трудил и там му е отишло здравето както и на всички останали пенсионери.
Нито съм болна,нито съм работила примерон 40 години на тази държава за да искам тя да ми дава нещо.
Подкрепям напълно Еmoli Peace
Виж целия пост
# 14
Аз също се радвам, че майка ми ще вземе 100 лева за Коледа. Надявам се тази тема няма да доведе пак да сблъсъци и обиди от типа "куха като девет лейки".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия