Каква коледна украса ще си правите вкъщи

  • 1 679
  • 16
имам предивид с помощта на децата.
Ще оцветявате ли нещо,ще лепите ли?
Знам че има подобна закована тема,но нека тук обсъдим само коледната украса.
Иска ми се тази година двамата с мъника да направим нещо интересно,но освен за герлянди нищо друго не ми идва на ум:)
Виж целия пост
# 1
Май ще бъдем само с коледна елха, дори незнам как ще я опазя от бързите разрушителни ръце  Confused
Ще сложа венец на входната врата и декорирани свещници.
Купих си коледна звезда, за да ми носи настроение.
Виж целия пост
# 2
Аз намерих един интернетски кабел в нас непотребен, съпруга ми го обезкости  Mr. Green само горния слой, та остана отдолу сръбърен , много хубаво се огъва и застава под формата която направиш, таааа.....направих звезди- малки и големи, увих ги с герлянди от тънките, направих сребърни,златни и червени -станаха към 15 звезди и ще ги сложа на две от стените в хола повечето и 3-4 в спалнята.
По различно ще  е от миналата година, както съм го измислила ще стане страхотно Grinning
Виж целия пост
# 3
Мим`с много интересна идея с тези кабели и гирлянди  Peace
Синът ми правим гирлянди от цветна хартия
Виж целия пост
# 4
Мм,утре ще видим какво ще направим...
Елхата -добре...в процеса на украсяване ще видим какво ще направим,но мога и от вас да гепна някоя идейка... Hug
Виж целия пост
# 5
Когато бяха малки големите,правехме украса освен от грилянди,и от тесто,което после рисувахме,орехчета обличахме във фолио и станиоли,шиехме си сами чорапчетата и ги бродираха,ми не помня вече всичко...Сега,макар и да са само на 7 и 9 години,хич и не им се занимава с такива неща Sad,имам чувството че много бързо порастнаха...Тази гоадина може да се пробваме нещо с малкият,но пък той е малък...А,и суровачките винаги сами сме си ги правили...
Виж целия пост
# 6
Мигащи лампички по прозорците, светещи на елхата.
Гирлянди. Венец на вратата. Звезда (голяма) на върха на елхата.
И разни украси тук там из къщата.  Peace
Всяка година едно и също ... много харесвам изкуствените бели елхи, но още не съм намерила тук. Ще ми се да украсим една зелена и една бяла елха тази година, за разнообразие!  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
С малката избирахме топки, които ще окачим на елхата. за други работи е все още твърде малка.
Виж целия пост
# 8
засега сме само с елхата но ми се иска да си взема спрей и да оставя детето да си порисува малко по прозорците
Виж целия пост
# 9
Само елха ще украсим.
Виж целия пост
# 10
Аз украсявам всички стаи в къщи.Напръсквам всички прозорци със спрей ,по огледалата също ,става доста снежно и трудно  за чистене но си струва  Joy.Малчо е малък още за да помага в наредбата,но знам че ще справи с ежечасното събаряне на елхата,много добре  Wink,тази година незнам дали ще е така весело и пъстро украсено защото вкъщи сме в ремонт и засега живеем в майкини.Но силно се надявам до бъдни вечер да сме си вкъщи вече  Praynig.
Виж целия пост
# 11
Заедно ще правим снежинки, той ще реже, аз ще дооформям  Crazy
С лепене и прочие все още не се захващам... И разбира се заедно ще украсим къщата и елхата.
Виж целия пост
# 12
По желание на баткото, ще си прави той украсата /аз ще надзирамар да няма отрязани пръсти и да не омаже къщата с лепило/
За сега сме стигнали до тук
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=194135 - първите 4 снимки

и сме складирали две шепи орехи, опаковани в кухненско фолио за елхата.
Елхата ще я украсява баткото, но чак за бъдни вечер, че ние си купуваме живи за засаждане.
На мен се падна честта да режа снежинките и ще правя коледна къщичка и курабийки за украса.
Малчо само ще се плете в краката ни, опитвайки се да помага, а тате ще функционира като банкомат  Laughing
Виж целия пост
# 13
Май ще бъдем само с коледна елха, дори незнам как ще я опазя от бързите разрушителни ръце  Confused
Ще сложа венец на входната врата и декорирани свещници.
Купих си коледна звезда, за да ми носи настроение.
И ние май с подобно украса ще се разминем тази година.И се надявам елхата да оцелее по-дълго време.
Миналата година,две минути след като я направих,беше вече на земята,с няколко счупени играчки.Развалихме я,оставихме само украсата,която е по-нависоко и така си решихме проблема.Иначе трябваше до Нова година да наема куче-пазач за нея Joy (На декстопа имахме елхичка,която си беше прекрасна Laughing )
Виж целия пост
# 14
Днес украсихме елхата. Поставихме лампички. На вратата ще закача коледен венец. По стъклата може да напръскаме със изкуствен сняг. И коледни свещи, вече ги купих и си палим на масата за по романтично.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия