Коректор за тъмни кръгове под очите

  • 21 590
  • 34
Момичета, убедих се че не става с кремове да се заличат тъмните кръгове.Имах временен ефект докато ползвах на Lierac, но от както го спрях пак същото положение.Решила съм да ги замаскирам препоръчайте ми хубав коректор.До сега не съм ползвала и трябва да купувам на сляпо, а ми се иска да си купя нещо действително качетсвено.
Виж целия пост
# 1
И аз се интересувам.

Ползвах един на Ейвън, сга съм с друг, пак на Ейвън. Вършат работа, но пък цвета май ми е леко светъл.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
и аз имам този проблем.не обичам да съм намазана с разни фон дьо тен-и и пудри и затова малко ми е сложно да ги позаличавам Rolling Eyes.в момента ползвам на Виши ФДТ и съм доволна що-годе.нанасям го само около очите и е хубаво,че се слива с моя тен и няма нужда да мажа цялото лице Wink
Виж целия пост
# 3
Остава да чакаме мацките от "обичате ли да се гримирате" да се включат с предложения Sad
Виж целия пост
# 4
Аз съм доволна от Revlon Colour Stay Stay Natural Concealer течен коректор със SPF 15, L'Oreal Infallible Concealer стик и Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF10 на Estee Lauder  bouquet
 
Виж целия пост
# 5
Запис Peace
Виж целия пост
# 6
Аз съм доволна от Revlon Colour Stay Stay Natural Concealer течен коректор със SPF 15, L'Oreal Infallible Concealer стик и Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF10 на Estee Lauder  bouquet
 

Moже ли приблизителни цени? Мерси.
Виж целия пост
# 7
Аз съм доволна от Revlon Colour Stay Stay Natural Concealer течен коректор със SPF 15, L'Oreal Infallible Concealer стик и Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF10 на Estee Lauder  bouquet
 

Moже ли приблизителни цени? Мерси.

Revlon и Лореал - около 18-20 лв., а Есте е скъпичък Blush - към 40 лв., ако си спомням правилно, защото мина известно време от тогава  bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам матиращ околоочен крем на Yves Rocher - Inostol Soin Specific и коректор на Revlon - Color Stay
Виж целия пост
# 9
Eclat Lumiere на Chanel  Peace
Виж целия пост
# 10
Пробвах тестери на "Боржоа".Коректора е като писалка,специално за зоната под очите.Бяха два цвята.Струва о/ло 13лева.
Виж целия пост
# 11
Аз съм доволна от Revlon Colour Stay Stay Natural Concealer течен коректор със SPF 15, L'Oreal Infallible Concealer стик и Double Wear Stay-in-Place Concealer SPF10 на Estee Lauder  bouquet
 

И аз в момента ползвам L'Oreal Infallible Concealer и ми харесва. Преди съм ползвала течни коректори за сенки под очите на Avon и Oriflame - тогава бяха около 6-7 лв - и също не бяха лоши.
Виж целия пост
# 12
И аз имам такъв проблем.Пробвала съм какви ли не коректори,но не съм доволна от тях,защото винаги се получава разлика с цвета на лицето. От доста дълго ползвам фон дъо тен на Impala и съм много доволна. Препоръчвам ти го.
Виж целия пост
# 13
На мен ми се струва,че точно от фон дьо тен и коректор ми се получават сенки под очите,като не се маскирам нямам подобен проблем newsm78
Виж целия пост
# 14
На мен ми се струва,че точно от фон дьо тен и коректор ми се получават сенки под очите,като не се маскирам нямам подобен проблем newsm78

Вероятно не са точно в подходящите за кожата нюанси - и при мен се е получавало така преди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия