Спешна молба за помощ към мамите в Eвропа и в Унгария

  • 855
  • 9
Търся едно унгарско лекарство - Beres Drops Plus. Тъй като не мога да ангажирам никой да ми го купува, моля някой да ми помогне с интернет-адреса на онлайн аптека в Унгария, или където и да е, откъдето мога да го поръчам.
Много ще съм задължена на всички, които помогнат.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Никой ли не може да помогне?
Виж целия пост
# 2
Виж ТУК или ТУК, или просто използвай Google.
Виж целия пост
# 3
Алекс, ще го потърся дали го има тук, ще го взема и на 20-ти идвам, мога да ти го донеса. Или ще го взема от Унгария дотук, по-евтино ще ти излезе сигурно, ще проверя и пак ще пиша  Hug
Виж целия пост
# 4
Снощи търсих дълго и напоително в Гугъл. Намерих само една британска аптека.
Блонди, огромно благодаря!  Hug  Ако не успея да ги намеря по-рано, ще те помоля ти да ми ги вземеш.

Виж ТУК или ТУК, или просто използвай Google.
От САЩ не ми върши работа, защото има по-особен режим на внос на лекарствени средства и мито. Но все пак благодаря!
Виж целия пост
# 5
А, това май не е за деца. Тук го няма, търсих. Но сигурно има еквивалент, ако не намериш или някоя мама от Унгария не помогне, ще попитам за еквивалент или дали може да се поръча.
Виж целия пост
# 6
Не е за деца.
За бабата - съседка е. Много е зле. Казали са й, че това ще й помогне. Дано.  Praynig
Виж целия пост
# 7
Аз четох, че е за рак, но най-важното - не е лекарство против рак, ако е тръгнал процеса, не помага, това е изрично подчертано.
Съжалявам за бабата, но ако е зле, наистина няма да помогне  Sad
Виж целия пост
# 8
И аз го четох, казах й. Но някой й е казал, че едва ли не е панацея. Не мога да я убедя, не се и опитвам. Тя е на 80 години и това й е последната надежда. Вероятно ще има плацебо - ефект, но и това е нещо.
Виж целия пост
# 9
Добре, ще попитам дали го има, ако - да, ще взема, ако не   33uu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия