Помощ, нова холна маса

  • 2 647
  • 25
Счупи ми се старата холна масичка, помогнете с идеи за нова, красива, модерна и практична newsm78
Виж целия пост
# 1
Моят съвет е само да не е стъклена.
Виж целия пост
# 2
А защо да не е стъклена, толкова са красиви.
Виж целия пост
# 3
Да, защо не стъклена? Ние тъкмо такава мислим да купуваме  Thinking
Виж целия пост
# 4
Доколкото съм чувала, на стъклените им личи всяка прашинка и всеки отпечатък.
Виж целия пост
# 5
Стъклена,много са красиви.Нашата е с матирано стъкло отдолу,и нищо не си личи
Виж целия пост
# 6
Имаме стъклена маса от 2 г., но ако сега трябва да си купя не бих го направила. Наистина си личи всяка прашинка и отпечатък, и трябва да се бърши винаги с препарат.  Освен това, когато оставям чаша или друг предмет върху нея, дрънчи ужасно и ме дразни. 
Виж целия пост
# 7
Купих си много опростена и в същото време стилна холна маса от Арон в цвят венге + същата трапезна, в цвят ванилия. Комбинирах тъмната със светъл диван,  светлата със столове венге (всичко е в едно помещение) и стана фантастично.
Виж целия пост
# 8
Комбинацията малко дете и стъклена маса е взривоопасна. Ние имахме и я махнахме, когато сина ми проходи.  Едва ли би издържала всичкото блъскане и т.н., което отнася текущата непретенциозна масичка.

А за да не дрънчи, като слагаш нещо на нея, трябва да има покривка отгоре, което обезмисля иначе красивата стъклена маса...
Виж целия пост
# 9
Именно заради детето съм харесала тази, без ръбове и със дебело стъкло

От тук: http://valsbg.com/index.php?lng=bg&a=products&id=1
Виж целия пост
# 10
Нашата е подобна на тази само че с 3 крачета, бъбрековидна, и наистина всяка прашинка си личи Tired
Виж целия пост
# 11
А продават ли все още стандартни правоъгълни  разтегателни масички  Thinking И ако да- къде?
Виж целия пост
# 12
Enjoy







Виж целия пост
# 13
И аз съм за стъклена. Има толкова красиви комбинации с дърво и метал. Peace
Виж целия пост
# 14
И аз да се запиша в темата.
И на нас ни предстои да купуваме холна маса.Мисля да е стъклена,но още не съм решила. Моя приятелка ми каза,че е видяла холна маса на която се регулира височината. Някой може ли да ми даде инфо за нещо подобно? Аз дори не мога да си го представя,затова ще съм много благодарна на всякаква информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия