Все едно съм като в балон

  • 1 373
  • 4
От известно време постоянно ми се вие свят...ходих на невролог във ВИТА - жената ме преглежда известно време и каза преумора, изписа ми Луцетам, ако не се подобри до 5-6 дни да отида на изследвания ( за ...работата ми е  наистина много напрегната, но чак пък такива симптоми... newsm78

Кръвното ми е добре...не знам какво друго да кажа...много съм притеснена и от факта, че наистина 5 дни след приема на Луцетам няма кой знае какво подобрение....какви ли не диагнози ми минават брез главата...абе... Rolling Eyes

Някой имал ли е подобни преживелици....

От известно време много ме боли един мъдрец и е за вадене възможно ли е тези симптоми да са от заб...
Виж целия пост
# 1
Виенето на свят може да се дължи и на проблем с вестибуларния апарат. Консултирай се и с УНГ, а зъба непременно го лекувай. Дано има подобрение скоро!
Виж целия пост
# 2
Ако искаш вярвай,но след като ми извадиха един мъдрец,който сще с показването си беше черен и болен спря да ме боли главата.А до тогава  имах много често главоболие,може би през ден или през два.
Виж целия пост
# 3
Да и аз вчера отидох и го извадих...все още не съм усетила да ми е минал световъртежа....ще видим
Виж целия пост
# 4
Освен световъртежа имаш ли други симтпоми и, ако е да какви са те?Кога се проявяват най-често и с каква продължителност?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия