знаете ли как да си изтегля снимките от телефона във компютъра

  • 5 622
  • 9
незнам дали тук трябва да се обърна  но немога да си инсталирам снимките от телефона си в компютъра си ,има  кабел  но нещо нестава някой който е правил така ако може да ми каже
Виж целия пост
# 1
Някои модели изискват инсталация на специален софтуер - един диск, който е бил в кутията на телефона.
Като го инсталираш, вече е лесно - програмката автоматично ти отваря папката със снимките на телефона и само си ги копираш в компютъра.
Кажи какъв е телефона.
Виж целия пост
# 2
IMAM DISK KYM TELEFONA MARKATA NA TEL.SAMSUNG D-520
Виж целия пост
# 3
Aми този диск, който имаш го взимаш, слагаш го в CD-то на компютъра си, отваряш го и инсталираш нещата, които са на него...
Виж целия пост
# 4
А bluetooth на компютъра имаш ли?Или usb кабел?
Виж целия пост
# 5
IMAM USB KABEL PROBVAH DA INSTALIRAM DISKA S RUSKI EZIK NO NE STANA
Виж целия пост
# 6
От интернет опита ли да намериш необходимите драйвери?

По принцип като включиш usb кабела в телефона и в компютъра, ако му е непознато устройството, си търси определени драйвери. Насочи го да си ги търси в нета и виж дали така ще стане.
Успех Hug
Виж целия пост
# 7
DA MA KADE TOSNO DA VLAZA V INTERNETA ZASTOTO NISNTO NE SE POAVAVA
Виж целия пост
# 8
При мен се появи в началото прозорец за непознат хардуер и искаше да търси драйвери.
Ако не се появява нещо такова, би трябвало да си е намерил драйверите сам, не знам.
Виж в сайта на Самсунг за твоя модел.
Виж целия пост
# 9
Значи по принцип щом имаш usb кабел при включването му към компютъра той трябва да разпознае телефона като нов хардуер, ако не го разпознава погледни колко usb входа имаш на РС-то/ например ние имаме отпред и отзад, на домашния и в дясно/,
може някои от входовете да не са разрешени още в BIOS-а и просто да не функционират,
изпробвай всички входове може някой да го разпознае  Wink.

Ако и това не стане търси драйвери, както те е посъветвала ЕлиТ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия