Какво е свободата?

  • 1 776
  • 28
Какво е за вас свободата? Как разбирате понятието свобода?

Чувствате ли се свободни?

Нарочно няма да давам по-конкретни насоки на въпроса си, защото темата е свободна Wink
Виж целия пост
# 1
Да,чувствам се свободна.Свободата е неограниченост.Всеки по различен начин усеща неограничеността,до дам до където сам си поставя границата.
Виж целия пост
# 2
Свободата, Санчо или Естелиа, е химера. Мираж, но и Фата Моргана. И не ми се слуша за прословутата 'вътрешна свобода', която е по-илюзорна и от физическата. Оковани сме във време-пространство, в собствените си предразсъдъци, морални обществени догми, суеверия, религиозни канонои, еволюционни граници, забрани, препоръки и закони.
На теб за какво ти е свобода?
Виж целия пост
# 3
За мен свободата е нещото,което е най важното за една връзка,и не само.Чувствам се свободен човек,защото имам правота да избирам и правя това,което искам.А не това,което трябва.На времето имах приятел,който ми забраняваше много неща.Но на време се отървах от него.Със съпруга си винаги съм се чувствала свободна,тъй като той никога не ме е спирал да правя каквото и да е.Така и аз се държа с него.
Виж целия пост
# 4
Свободата, Санчо или Естелиа, е химера. Мираж, но и Фата Моргана. И не ми се слуша за прословутата 'вътрешна свобода', която е по-илюзорна и от физическата. Оковани сме във време-пространство, в собствените си предразсъдъци, морални обществени догми, суеверия, религиозни канонои, еволюционни граници, забрани, препоръки и закони.
На теб за какво ти е свобода?

И в т'ва време си ограничена от един въпрос... Пак казвам, че темата е свободна.

Иии, кой е казал нещо за вътрешната свобода... и кога съм казала, че искам свобода или търся?!

Темата е свободна!!! Всеки пише, каквото пожелае...
Виж целия пост
# 5
"Да обичаме веригите си - те са нашата свобода."    Peace
Виж целия пост
# 6
"Да обичаме веригите си - те са нашата свобода."    Peace
  smile3521
Виж целия пост
# 7
Усещам свобода ,когато съм сред природата ,когато скачам от скалите в морето ,когато карам ски ,когато танцувам .
Виж целия пост
# 8
Да ме приемат такава каквато съм ..........
Виж целия пост
# 9
Има много свобода в тази Вселена. Нарича се въображение.
Виж целия пост
# 10
Свобода е да мога да си позволя да
пиша така, че да ви наежа и да ми
присъдите Черното злато, а аз да се
заливам от смях, докато гласувате.
Виж целия пост
# 11
Свободата е това, което ти се иска, а не ти стиска да си го вземеш.
Виж целия пост
# 12
Свободата е възможност за избор.
Виж целия пост
# 13
И в т'ва време си ограничена от един въпрос... Пак казвам, че темата е свободна.

Иии, кой е казал нещо за вътрешната свобода... и кога съм казала, че искам свобода или търся?!

Темата е свободна!!! Всеки пише, каквото пожелае...


Нервите ограничават всякаква свобода.
Виж целия пост
# 14
 Свободна ме прави щастието, че съм си Аз, че живея живота, който искам, че съм в мир със себе си, че се събуждам често с усмивка, че мога да плача, когато ми се плаче, че мога да крещя, когато ми се крещи, че мога да говоря и мисля каквото си искам. Свободна ме прави усещането, че се харесвам, че се обичам, че не искам да съм друга в този момент, но ако ми скимне, мога да се променя, че съм по-силна и от себе си. Свободна съм, защото знам, че имам пръст в съдбата си наравно с нея, не по-малко. Свободна съм, защото мога да се смея на всичко и всички, дори и на тази, която виждам в огледалото Grinning Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия