Пробвал ли е някой да свали боята с...

  • 13 594
  • 13
Момичета, приятелка на моя позната, има магазин за скъпа козметика в съседен на нашия град и се занимава само с товз от доста време до колкото знам. Съвсем случайно я засякох в друг такъ магазин на при моя приятелка и подхванахме една тема за "естетствените" цветове. Тя ми каза нещо, което ме изненада страшно много! Мислех, че ще почне да предлага разни скъпи препарати и обезцветители за да си сваля малко гадните червеникави + тъмно кафеви до черни отенъци, за да мога да сложа нещо близо до моя цвят а тя знаете ли какво ми каза? 1 кофичка кисело мляко + 3 изцедени лимона #Crazy #Crazy #Crazy. Вика правиш го 2-3 пъти максимум това и боята ще опада, естествено не напълно, но достатъчно, за да можеш да сложиш по-светло кафяв цвят Shocked Shocked Shocked Как го мислите това? пробвал ли е някой? Между другото ми се струва, че цяла офичка с мляко ще е много, може би количеството трябва да е според косата. тя щото е с дълга коса и ако го е правила, сигурно за това така каза....
Имам малко срупчета от варицелата още по скалпа си и затова не бързам с лимоните и боядисването. До тогава ще се радвам да насъбера мнения по темата.
Виж целия пост
# 1
Тва с киселото мляко и друг път се е коментирало тук във форума,но незнам дали някой го е пробвал и е дало резултат. Thinking
Виж целия пост
# 2
Тва с киселото мляко и друг път се е коментирало тук във форума,но незнам дали някой го е пробвал и е дало резултат. Thinking

Еми а дано е пробвал, че да изкаже мнение:)
П.С. Цвета на косата на Анелия какъв е? С точност Peace
Виж целия пост
# 3
Тва с киселото мляко и друг път се е коментирало тук във форума,но незнам дали някой го е пробвал и е дало резултат. Thinking

Еми а дано е пробвал, че да изкаже мнение:)
П.С. Цвета на косата на Анелия какъв е? С точност Peace
newsm78 Не е ли черен ??
Виж целия пост
# 4
KATI Z това ми го е казвала на мен фризъорка, но с кисело мляко и сода за хляб.Правила съм го и действа.
Виж целия пост
# 5
Значи,след две години изрусяване при един и същи фризьор,се наложи да отида при дръг.Обезцвети ми косата и после при матирането стана много по-тъмна от колкото трябва да е.Всъщност стана почти кафява.Полудях от яд. #Cussing outНо на следващият ден,моя позната ми каза да си мия косата с кисело мляко и лимони.Значи първият ден си я измих 6пъти.При мене ефект нямаше,а имай предвид,че на обезцветена коса матирането си пада при всяко измиване.Да не говорим,че беше само ден след ходенето на фризьор ,а ти искаш да се отървеш от доста стари отенъци.Така,че при мене млякото резултат не даде.След това го споделих с моя фризьор и той ми обясни,че това е хубаво и действа,когато примерно си използвал шампоан-оцветител и цветът е станал много по-тъмен от колкото ти е нужно или пък на петна.При други случай каза,че не е чувал да има ефект.Ако искаш пробвай,но го казвам от личен опит. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
KATI Z това ми го е казвала на мен фризъорка, но с кисело мляко и сода за хляб.Правила съм го и действа.

В какво съотношение?
Я сподели, при теб как е станало. колко пъти се ми с това, колко време седя след като го нанесеш, какъв ти беше цвета, какъв стана и какъв го боядиса след това. Живо се интересувам.

Славче, жалко че при теб не е станало, но така или иначе това не е скъпо и не е нещо силно химично....така, че предполагам нищо не губя и ще го пробвам. Дано се получи поне малко.
Виж целия пост
# 7
Да,точно това мислех да ти кажа,че нищо не ти пречи да пробваш,парите са смешни в сравнение с ремуъвърите и т.н.Стискам палци.И да се похвалиш после.
Виж целия пост
# 8
Момичета, да ви кажа и аз мн се впечатлих от това, отдавна поддържам тъмен цвят на косата понеже нямам търпение да ми израстне, а и съм пробвала да в изсветлявам, но само си съсипах косата. В последно време се боядисвам с тъмно кестеняв цвят който си е направо черен, Вие как мислите дали ще има ефект при такава коса???
Виж целия пост
# 9
В началото на тази година реших да си сменям цвета на косата, беше ми писнало да съм червенокоса и отидох на фризьор. Посъветва ме в продължение на месец  преди всяко къпане да се мажа с кисело мляко, за да свали боята максимално и да подпомогне промяната. Беше истински кошмар, защото съм доста побеляла и се наложи да ходя на работа цял месец в този вид  - побелели израстнали корени и различни червени отенъци по дължината   #Cussing out И сега ме е яд като се сетя, защото боята си падаше както обикновено, нямаше никакъв ефект от киселото мляко, освен че може да е подхранвало косата ми /препоръчва се като съставка в маски/, и накрая след процедурите в салона излязох тъмно кестенява.
Едва сега, след година мъки и пробване на какво ли не успях да махна червения цвят с римувър.   
Виж целия пост
# 10
Абе ще взема и аз да пробвам с тва мляко,бях обезцветявана,матирана,падна мата не се харесвах и си метнах черна безамонячна боя,която след няколко измивания пада.Та понеже фризьорката ми като ме видя и каза,че безамонячните бои по трудно се сваляли,ще пробвам с мляко.Само някой да ме светне на 1 кисело мляко колко лимона се слагат и изтискват ли се кво се праи там.За щадящ римувър също няма да откажа препоръки. Laughing
Виж целия пост
# 11
Сама се обезцветявах първия път с римувър на Bes - само това открих в магазините за козметика. Много се страхувах, но след като го отмих бях приятно изненадана защото косата ми не се увреди, а стоях 1,5 час.
Вторият път отидох на фризьор и ме обезцвети с Color off на Wella, но се подведох по идеята на фризьорката след това да ми направи кичури и сега косата ми /кичурите само/ стои като изкуствена, останалата си е както преди.Затова мисля, че проблема отново не е в римувъра, а в препарата, с който направи кичурите.
Колкото до киселото мляко - писах по-горе за моя опит.   
Виж целия пост
# 12
Я да питам аз...Еми лиа ,обезцветявана коса, после боядисана червена, с Римувър какво ще се получи? До оранжевото от обезцветяването ли ще свали? newsm78
Виж целия пост
# 13
KATI Z аз слагам 3-4 чаени лъжички сода за хляб в полувин кофичка мляко, на мен ми сваля околу 2 тона от цвета. Моя цвят беше много тъмно кестеняво,направо към черно. Направих го това с млякото няколко пъти и после се боядисах светло шоколадово кафяво.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия