Статия в сп."Моето дете"

  • 1 371
  • 8
Има много хубава статия за кърменето след годинка в последния брой на списанието стр.28. Мамите които не ги покрепят близките спокойно могат да я покажат..Simple Smile)Много останах доволна като я прочетох, звучеше някакси нашенско по форумски:))
Виж целия пост
# 1
Звучи, защото е написана от форумски мами Simple Smile Прочети последното изречение на статията и се сети къде последно срещна лозунка "Мама прави мляко, а каква е твоята супер сила"  Heart Eyes  love001
Виж целия пост
# 2
Бе прочетох го, ама името Ася Иванова не ми говори нищо...а и пише...Аз правя мляко!Каква твоята свръхсила?видя ми се малко видоизменено...
Виж целия пост
# 3
Бе прочетох го, ама името Ася Иванова не ми говори нищо...

Ася Иванова е Assinka от форума и консултант по кърмене. Peace
Виж целия пост
# 4
Искам да ви се похваля! Simple Smile Прекрасната бременна на страниците за мода в списанието е моята сестра  Simple Smile Тя вече е мама,а аз най-гордата леля  bowuu.Малката Ева се роди на 25.11 (миналата неделя)  Heart Eyes Много е нежничка,на леля хубавицата Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Суперрр...мерси...Simple Smile) за Гигилче
и честито на мамата и лелята...и аз скоро ще ставам леля ...и съм  подготвила материали за кърменето за бъдещата мама... Simple Smile)за ipm
Виж целия пост
# 6
Искам да ви се похваля! Simple Smile Прекрасната бременна на страниците за мода в списанието е моята сестра  Simple Smile Тя вече е мама,а аз най-гордата леля  bowuu.Малката Ева се роди на 25.11 (миналата неделя)  Heart Eyes Много е нежничка,на леля хубавицата Simple Smile
Честито!!
А статията е супер!
Виж целия пост
# 7
 Статиятя е супер! Много ми допадна! ipm сестра ти има страхотно излъчване! Радвайте се на дечицата!
Виж целия пост
# 8
Аз всъщност мога само да благодаря Blush за милите думи.
Първи материал ми е и ми беше притеснено Embarassed
Приемам и всякакви критики, както и допълнения...
Всъщност да си призная не съм чела материала след редакцията Embarassed Но имам пълно доверие на редакторката Grinning

упс.. и не съм консултант, а модератор на групи "Майки подкрепят майки" Hug
Това е нещо като ЛЛЛ лидер, но в програма на Уницеф. Надявам се Бу да не се обиди за сравнението Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия