Защо бебетата реват от мъже?

  • 1 358
  • 21
Защо бебетата реват от мъже? Толкова съм се чудила как ги различават и разпознават тези чудовища - мъжете! И какво толкова страшно има в този пол - че драстично се различават по "нещо" от любимите им майки ли? И как успяват от толкова дребни да различат пола? Дайте ми обяснения, моля!
Виж целия пост
# 1
Защо бебетата реват от мъже?!
Разбира се, бебетата никога не реват от жени!

...че драстично се различават по "нещо" от любимите им майки ли?...
Има си хас, да не се различаваха.
За протокола: По отношение на детето "Майка" обикновено е в единствено число hahaha
Виж целия пост
# 2
Защото точно тези мъже, от които
реват, са страшни или пък миришат
лошо и гледат сърдито. Това обаче
може да се случи и с жени. Моето
дете досега само от жени е ревало.
Което си е в реда на нещата.  Wink
Виж целия пост
# 3
Не съм забелязала такава зависимост. Синът ми така плака от най-добрата ми приятелка, че чак ми стана неудобно, а тя толкова му се радваше.
Виж целия пост
# 4
Щото са темерути... много мога да пиша, ама ме мързи
Виж целия пост
# 5
Плачат от определени хора.
Виж целия пост
# 6
С времето нещата могат да се променят. Моят младеж на е на три и не разговаря с жени....
Ако го заговори жена, й отговоря с половин уста. Никога не заговаря пръв жена.
Но не подминава мъж на улицата без да го поздрави, винаги им говори с интерес и докато не го поканиш да млъкне, не спира. Разбира се, не с всички мъже е така, но с повечето.
А уж го глася галантен кавалер да бъде.
Виж целия пост
# 7
Въпросът е странен...
Реват от мъже, както и от жени.
И е индивидуално. Моята дъщеря много се страхува от стари баби и хора с очила. А на мъжете им се усмихва, особено на хубавите Grinning
Виж целия пост
# 8
 Crazy к'ва стана тя - моя Мишо е шашав  Mr. Green като види мъж умира от радост и да има как от количката би скочил
 Blush на мен трябва да се е метнал  Flutter
Виж целия пост
# 9
Моето дете на всички се радва само от свекарва ми реве... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Плачат от определени хора.
Peace
Виж целия пост
# 11
Глупости!
Моят син ревеше само и единствено от жени. От мъже никога не се е страхувал. И с право, мъжете никога не са му квичали над главата: "Ой, на леляяяя!".  Mr. Green
Особено от пискливи женски гласове се скъсваше от плач.  Tired
Виж целия пост
# 12
не реват "от мъже". няма такова нещо.
Виж целия пост
# 13
Защото и мъжете реват от тях Joy"ЕЕЕЕЕ чедоооооо,чакай де,стига ме рита!","Какво и е на кашата,че я плюеш?","Я,давай да намерим мама!!!" Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Не съм забелязала такова нещо. Моето реве от жени. Laughing Досега не е ревала от мъж, дано и като порасне не  се намери някой да я разреве Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия