Ларингит

  • 850
  • 3
Здравейте на всички! За първи път се сблъсквам с ларингита и честно казано досега не знаех почти нищо за него. Детето ми Росен на 4г.от вчера започна  да кашля много странно с една дрезгава кашлица която досега никога не бях чувала. Днес се обадих на личната ни лекарка и тя ни изписа "Перитол" . Интересува ме дали по принцип не се прилага и някакво антибиотично лечение защото се притеснявам този ларингит да не доведе до нещо по -сложно. Само да кажа че засега нямаме температура     Благодаря
Виж целия пост
# 1
Здравей! Ларингитите протичат с много силна кшлица, лаеща, а при моя син винаги протича без температура, но става по- раздразнителен и отказва да се храни.Аз лично винаги го водя при УНГ специалист и   не се разминаваме без антибиотик.Веднъж докато бяхме на преглед и той започна да кашли , докторката като го чу се притесни и дори му назначи и вентолин- поради опастност от спазъм на ларинкса. Така, че ако ти се струва сериозна кашлица не се колебай и не се доверявай на мнението на личния лекар и то по тел. а го заведи на преглед при специалист. Бързо оздравяване на малкия!
Виж целия пост
# 2
Здравей МАМА НАДИ.Ето ти една темичка за ларингита и възможните усложнения,лечение и т.н.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121792.0
Виж целия пост
# 3
освен другите лечения можеш да правиш чай от лайка,подбел и слез-с мед
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия