изпили сме 22 антибиотика

  • 8 864
  • 66
здравейте мами!моето слънце е на 3г  и до сега сме изпили 22 антибиотика  Cry
пробвахме какво ли не:хомеопатия,хлорофил,витални гъби,в момента сме на котешки нокът  всичко това за подсилване на имунната система,но ефект никакъв,някой кихне ли той е втория и  на следвашщия ден сме вече с бронхит.....незная към кого да се обърна за помощ   
Виж целия пост
# 1
Направи си подробни изследвания на детето.
Не искам да те паникьосвам но в болницата като оперираха малкия ми син лежахме с едно дете с капсулован тумор на бъбрека. Хванали са го само защото е било постоянно болно от разни хреми, бронхити и т.н - т.е с много слаб имунитет и майката го повела сама по частни лекари да му правят изследвания та го бяха хванали навреме.

При вас може да се окаже само трета сливица. Много често явление е когато детето има трета сливица да боледува често и като се махне сливицата нещата се оправят.

Успех!
Виж целия пост
# 2
22 антибиотика за 36 месеца  ooooh! ooooh! ooooh!
Това означава, че през месец сте на антибиотик. Това и през зимата и през лятотот ли е?
Милото детенце. Ако наистина не си объркала цифрата се консултирай /ако не си го правила вече/ с друг лекар. Направи кръвни изследвания.
Виж целия пост
# 3
Ходи ли детето на ясла -градина? Спри да даваш антибиотици ! Смени лекаря ! Обясни малко повече за състоянията му.
Виж целия пост
# 4
Моето момиченце е на година и 5 месеца и е пила 8 пъти антибиотик. Тя е с малформации,но те нямат общо с това,че почти всеки месец боледува. Последният път ми вдигна 39 градуса т-ра(за пореден път) ,но нямаше други симптоми.Пуснахме стерилна урина,гърлен секрет и кръвна картина.Докато излязат резултатите и тя се оправи(след 3 дни с т-ра  до 39).Мисълта ми е да не почвате веднага с антибиотик,а само когато е по антибиограма. Вирусите си минават сами,само с нещо за т-рата и хомеопатични ср-ва(Influcid). Сега пием Изопринозин и се молим да не лепне отново нещо.Спряхме баткото от градина и ограничихме контактите, друго спасение няма.
Виж целия пост
# 5
Един съвет-пуснете му изследване за хламидии
Виж целия пост
# 6
Какви ваксини има детето?
Виж целия пост
# 7
Кристиане,не знам до колко са от значение ваксините. Дъщеря ми има всички от имунизационния календар плус act-hib i influvac, а почти всеки месец е болна. От септември е на Рибомунил по схема , а сега пие и Изопринозин. Вече не знам какво остана да пробваме. Не броя хомеопатичните,които приема!
Виж целия пост
# 8
Цитат
Дъщеря ми има всички от имунизационния календар плус act-hib i influvac
Ваксините може да са причина zа тоzи срив в имунитета на детето.
Виж целия пост
# 9
Какво е менюто на детето?

Какви ваксини има детето?

Моето има всички ваксини, на 3г. и 3м. е, ходи на градина и НЕ боледува, до сега не е пила антибиотик  Wink
Виж целия пост
# 10
ами бисептол даваш....
Виж целия пост
# 11
имаме всички ваксини т.е. от първата ваксина ДТК направи реакция и тогава разви първия сериозен бронхит,и от тогава до ден днешен най малката настинка преминава в бронхит
Виж целия пост
# 12
Какво е менюто на детето?
...
Виж целия пост
# 13
бисептол /суметролим/ е пил 4 пъти
относно менюто: хапва от всичко по малко
във вторник ще го водя при пулмолог,да видя той какво ще каже по въпроса
Виж целия пост
# 14
имаме всички ваксини т.е. от първата ваксина ДТК направи реакция и тогава разви първия сериозен бронхит,и от тогава до ден днешен най малката настинка преминава в бронхит

При бронхит не е задължително да се дава антибиотик. Детските-пулмолози много често гледат да го избегнат. Наистина посъветвай се с друг лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия