Ранички(херпеси)на нослето при бебе

  • 520
  • 1
Синът ми е на 39 дена.Вчера вечерта забелязах,че около ноздрите на нослето има нещо като херпеси(не е бил хремав,няма температура)-намазах ги с олиото на Мустела,но ефект няма.Тази сутрин са се увеличили(приличат на мехури с леко жълтеникав цвят),промих ги само с преварена вода,но нищо не се променя.
Знаете ли от какво може да са?Случвало ли се е с вашите бебета?(допитвам се до Вас,защото до момента не успявам да се свържа с педиатърката,а и ако въобще ми вдигне тел.най-вероятно ще ни види чак утре следобед)
Ясно ми е,че по интернет диагнози не се поставят,но споделен опит ще ми е от полза,а и доста неща съм научила от форума,за които педиатърката дори не беше чувала.
Виж целия пост
# 1
За да е херпес,трябва да се е заразил от някъде newsm78 все пак е много мъничък,но ако е това(пък и да не е,не пречи) можеш да го намажеш с цинкова паста,тя подсушава и лекува раничката.На големия ми син много често се получава когато е болен и това помага най-много.Ползвала съм и специалните за херпес кремчета,но ефекта не е поразителен и от тях. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия