кебабчета и кюфтета

  • 6 112
  • 28
здравейте,може ли да ми кажете каква марка сурови кебабчета и кюфтета взимате.ние пробвахме на метро защото много ги хвалеха ама много се свиха и сега се чудим за празниците от къде да си вземем.
Виж целия пост
# 1
Винаги се озадачавам , когато кебапчето или кюфтето се надуват при печене. Ние взимаме на Метро
Виж целия пост
# 2
Кебапчета взимам на Пикант и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 3
бяха ми казали за фирма МЕРКУРИЙ,че са добри ама не сме ги опитвали. Досега сме взимали само готово изпечени,ама ни се иска сега за празниците ние да си изпечем пък и имаме скара на дървени въглища.
Виж целия пост
# 4
Кюфтетата на Сами-м страхотна вкуснотия newsm10
Виж целия пост
# 5
Купувам си каймата на Метро-много е хубава.Сама си я овкусявам-дали за скара или за пържене и си правя кюфтетата и кебапчетата.Купешките кюфтаци не са ми овкусени добре.
Виж целия пост
# 6
От кайма "Народна" за принцеси стават страхотни кюфтета Peace.
Виж целия пост
# 7
Сами-М, много им харесвам каймата и полуфабрикатите!
Виж целия пост
# 8
От Метро на фирма Сами,но аз наново омесвам каймата,понеже обичаме кюфтетата с повече лук.
Колкото до кебапчетата - по добре да са с повече подправки.
Виж целия пост
# 9
И аз съм доволна от кебапчетата на Метро. Учудвам се,  са се свили. Но то една стока като започне да се търси и купува обикновено я  развалят след това...
Виж целия пост
# 10
По мои лични наблюдения кебапчетата на Метро(тези които са тяхно производство) са различни .Например тези от Метро Варна са страхотни,а на Метро Русе са отврат.
Ние си купуваме на Еленските майстори  Peace
Виж целия пост
# 11
От Метро пак ли ги купувате тези кебапчета на Еленските майстори?
Виж целия пост
# 12
Не. Еленските ги купуваме от местен магазин,не се сещам чие производство са,но мисля че са от вашия край някъде.
Виж целия пост
# 13
Винаги се озадачавам , когато кебапчето или кюфтето се надуват при печене. Ние взимаме на Метро

Защото им слагат много вода и биха станали тънки като кърначета при печене, за това добавят обилно сода за хляб...за да се надуят...  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Винаги се озадачавам , когато кебапчето или кюфтето се надуват при печене. Ние взимаме на Метро

Защото им слагат много вода и биха станали тънки като кърначета при печене, за това добавят обилно сода за хляб...за да се надуят...  ooooh!
Пфууу  Sick  Аз затова не купувам готови.Меля си кайма сама,или си купувам месо и ми го мелят пред очите.После вкъщи си го овкусявам с подправките.Поне знам какво ядем,няма разни жили,хрущяли и тям подобни гадости...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия