Люта зима иде тук - ПАЗАРДЖИК сковава в студ(15)

  • 8 549
  • 301
# 60
Имах предвид Хиполенд, моя е грешката
Ето и Вис Виталис
Виж целия пост
# 61
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Кати на letia6ta krava
Желая и много здраве, късмет и прекрасно детство!
newsm59       party023       nbirthday     bigdance2
Виж целия пост
# 62
Малееееееее, като нямам навик да гледам отпред  и  виж как щяхме да пропуснем малката ученичка!

Честит рожден ден, малка принцесо!
  261uu  261uu smile3510  261uu  261uu
Виж целия пост
# 63
Благодаря ви за отговорите  bouquet.  В най-скоро време ще бъде посетена тази борса в Пловдив Simple Smile.
Виж целия пост
# 64
Здравейте и от мен,аз имам една молба и ще се радвам ако някой може да ми помогне с информация.Бях започнала работа в Технополис,но напуснах(ред причини,но да не ви занимавам).Сега започнах отново да търся работа и ми препоръчаха да се регистрирам в агенция за подбор на персонал"Лъки корект",където обаче изобщо не са коректни и за толкова време(регистрирах се преди да започна работа в Технополис-преди повече от месец)не ми се обадиха нито веднъж.Сега ми казаха за "Мираж консулт",но и в техния офис след като ходих 3-4 пъти никого не открих,сметнете колко си вършат работата и те.Та въпроса ми е има ли други агенции и някакви координати ако знаете?Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 65
Честит рожден ден на Кати!
Да е здрава и само радости да носи на мама и татко!


А аз не мога да не се похваля с една снимка от петък, с един мой любимец:
http://www.bgphoto.net/photos/16744/o633323562529385000.jpg

kamyst и аз преди много време бях регистрирана в Мираж и хич не бях доволна - името им говори красноречиво. Иначе за Лъки корект чух добри отзиви, но не съм имала личен контакт. Имаше още една, но не мога да се сетя как се казваше - преди време офиса им беше в сградата, където са Енергото и Хебърстрой  newsm78
Виж целия пост
# 66
Ванчеееееееее, фукла ниедна! къде го набара този човек бря?

Камист, писах ти на лични!
Виж целия пост
# 67
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КАТИ!!!

ЖЕЛАЕМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛО ДЕТСВО!!!  newsm59 newsm51



Ау, Ванче що не свиркаш и на нас бе душко  Naughty
Виж целия пост
# 68
Честит рожден ден на малката Кати!


Ванееееееее, разкажи деее!
Виж целия пост
# 69
Ванче, ама хич се не хвалиш Joy Joy Joy
Информацията я даваш само по трошица, я дай повече инфо и аз като Нелито съм любопитна
Виж целия пост
# 70
Здравейте и от мен,аз имам една молба и ще се радвам ако някой може да ми помогне с информация.Бях започнала работа в Технополис,но напуснах(ред причини,но да не ви занимавам).Сега започнах отново да търся работа и ми препоръчаха да се регистрирам в агенция за подбор на персонал"Лъки корект",където обаче изобщо не са коректни и за толкова време(регистрирах се преди да започна работа в Технополис-преди повече от месец)не ми се обадиха нито веднъж.Сега ми казаха за "Мираж консулт",но и в техния офис след като ходих 3-4 пъти никого не открих,сметнете колко си вършат работата и те.Та въпроса ми е има ли други агенции и някакви координати ако знаете?Благодаря предварително!!!

Освен Мираж, другата, която знам е Кристал. Едната беше в сградата на Хебър Сторй ( до енергото ), а другата е в сградата с/у Енергото. Обаче, коя къде беше  newsm78
Виж целия пост
# 71
Имаше още една, но не мога да се сетя как се казваше - преди време офиса им беше в сградата, където са Енергото и Хебърстрой  newsm78
Кристал мисля, че се казваше.

Честито и от мен на рожденничката да е жива и здрава и да радва много мама и тати  bouquet
Виж целия пост
# 72
Честит рожден ден на рожденичката и от нас с Борислав
Виж целия пост
# 73
Момичета, желая Ви хубава вечер.
Аз се приготвям за болницата.
Като ни изпишат съм на линия Laughing
Виж целия пост
# 74
пак-  леко и успешно раждане - да сте живи и здрави и ти и мъничкото ангелче.   bouquet
стискам палци и се моля всичко да е наред  Praynig
ще чакаме да споделиш, като мине всичко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия