след дуфастон 6 дни

  • 4 098
  • 58
Момичета здравейте   Simple Smile
В понеделник ми беше последният ден на дуфастона,пиех го 2х 1  от 13 до 25 ден/трябваше от 11 ,но бях изпуснала два дни/
Съответно очаквах да ми дойде цикъла най късно четвъртък ,днес е неделя и все още не ми е дошъл.Виждат ми се много 6 дни закъснение.
Незнам какво да си мисля,защото мисля ,че с мъжо пропуснахме овулацията,това щеще да е най добрият вариант.Ендокриноложката ми каза по тел. че понеже съм настинала /нападнал ме е някакъв вирус/за това се бавел ц.
Вие какво мислите какви са вариантите като отхвърлим бременност/по моите сметки няма как/
Моят гениколог е неоткриваем  Wink
Виж целия пост
# 1
Направи си тест.
Виж целия пост
# 2
Дуфастон-ът ми удължава цикъла, но 6 дни са множко.
Направи си тест ако имаш съмнения.
Възможно е удължаването да се дължи на по-късния прием.
Виж целия пост
# 3
И аз бих те посъветвала както Лали да си направиш едно тестче Wink
Виж целия пост
# 4
До още два дни е редно да ти дойде. Пила си го повече от 10 дни, което удължава ЛФ и оттам може да идва закъснението. По принцип го дават от 2-6 дни, след спирането че идва менструацията.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета.
Тест ще си направя ,но ми изглежда много хубаво за да е вярно.
Четох току що в нета ,че има жени на които им е идвало 11 дни след дуфастона без някой да е намерил причина за това  Shocked   като същите са приемали дуфастон и им е идвал цикъла до 3 ден.
Аз за първи път пия дуфастон.Ще открия гениколога и ще говоря и с него.
Виж целия пост
# 6
И аз подкрепям идеята за тест Simple Smile
Ако има следващ път Wink да знаеш че дуфастона не е хубаво да се пие преди овулацията, защото може да я подтисне.
Виж целия пост
# 7
Теста е положителен    Grinning      Grinning      Grinning
Все още не ми се вярва,след всички неща които преживях в последно време ,лоши изследвания и т.нОще първия месец след дуфастон  ,нямам думи.За сега ще чакам кротко докато мине и ехографията,но е малко раничко.Предния месец ми дойде на 2.11 закъснението ми е малко все още за да се види на ехограф.
Ох много съм развълнувана и в същото време още не смея да се зарадвам.
Виж целия пост
# 8
Успокой се сега и се пази. Стискам палци  Hug
Виж целия пост
# 9
Браво Simple Smile Това е чудесна новина. Честито Simple Smile
Обаче се обади на лекаря си, мисля че е добре пак да започнеш дуфастона!
Виж целия пост
# 10
Теста е положителен    Grinning      Grinning      Grinning
Все още не ми се вярва,след всички неща които преживях в последно време ,лоши изследвания и т.нОще първия месец след дуфастон  ,нямам думи.За сега ще чакам кротко докато мине и ехографията,но е малко раничко.Предния месец ми дойде на 2.11 закъснението ми е малко все още за да се види на ехограф.
Ох много съм развълнувана и в същото време още не смея да се зарадвам.

skela, това е чудесно  Hug. На всички момичета пожелавам такива изненади. пази се и ти желая всичко да мине гладко и в нормите   bouquet
Виж целия пост
# 11
Поздравления, Скела.  bouquet
Виж целия пост
# 12
Теста е положителен    Grinning      Grinning      Grinning
Все още не ми се вярва,след всички неща които преживях в последно време ,лоши изследвания и т.нОще първия месец след дуфастон  ,нямам думи.За сега ще чакам кротко докато мине и ехографията,но е малко раничко.Предния месец ми дойде на 2.11 закъснението ми е малко все още за да се види на ехограф.
Ох много съм развълнувана и в същото време още не смея да се зарадвам.
Браво мила това е чудесна новина, поздравявам те и те  Hug.Стискам палци сега всичко да е наред и на ехографа PraynigПази се и късмет Peace
Виж целия пост
# 13
Честито! Лека и безпроблемна бременност! Пази се и пиши след прегледа!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Честито за двете чертички! Ех, това напълно съвпада с нашата седмична темичка. Почивай си и пий дуфастон, фолиевата и но-шпа.
След една седмица да се похвалиш с ехографска снимка на беби. baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия