за колко дена нормално преминава хремата при

  • 4 010
  • 7
здравейте за колко дни е нормално да премине хрема при дете на 1г.8м. вече 7 дена е с хрема.два дена досто обилни и бистри сополи, после се сгъстиха и сега от днес пак тече повечко ,но не са бистри /като белтък/ .не са жълти, температура няма, настроение също.но понеже не може да издуха носа си,много се мъчи, не може да се храни и само се гоним със стеримара и помпата.слагахме няколко дена виброцил, после мукосептонекс Е,но за сега няма голям ефект.какво да правя, за да минава вече тази гадна хрема.благодаря ви предварително, макар че сигурно се повтарям.
Виж целия пост
# 1
Пробвай след като почистиш нослето със стеримар да капнеш по няколко капки вит. С във всяка ноздра, остатъка от ампулата му го дай през устата.
Калоян скоро беше с хрема, оправи се за 2 дни. Само че аз ползвах Низита спрей  и вит.С.
Виж целия пост
# 2
и аз ползвам и  низита крем. може би при нас се дължи на зъби. никнат ни кътници.вашата сигурно не беше хрема,щом мина за два дена.
Виж целия пост
# 3
За около 10 дена. Виброцил капя само 1 ден. После само Стеримар и помпа. Педиатърката казва, че хрема минава за около 10-15 дена
Виж целия пост
# 4
при нас хремата минава за 10-15 дни-слагам в носа прополис и вечер ,ако е запушен носа ксилометазолин/.олинт/,но много рядко...
Виж целия пост
# 5
Ако искаш за да си по-спокойна пусни една микробиология....
Виж целия пост
# 6
Задължително продължава най-малко седмица.
Виж целия пост
# 7
Ами различно...зависи на какво се дължи вероятно....Филип на морето настина и после си имаше хрема около месец на приливи и отливи...и аз като него бях....друг път е минавала и за 4 дни....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия