Изпитано място за почивка край Велико Търново?

  • 7 842
  • 14
Привет, момичета. Иска ми се да заведа партньора си извън града за уикенда, но не знам къде. Ние сме във Велико Търново, знам, че Еленският балкан например предлага невероятни места, но ми се ще нещо по-така. Ще дължа по бира на всеки, който ми даде идея за друго място, по възможност да е близо.  Drunk Притеснява ме и това, че следващата седмица е 8 декември, предполагам, че навсякъде ще е пълно с шумни компании. Не това е замисълът ми. Абе разбирате за какво иде реч, сигурна съм  luvbed
Виж целия пост
# 1
.точно край Търново е пълно с такива места. Край Елена със сигурност.
Виж целия пост
# 2
http://galbahotel.com/informations.htm
Виж целия пост
# 3
Трявна ,там има много хотели Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Трявна ,там има много хотели Simple Smile
newsm12

 newsm12 Трявна, Боженци, Елена... Това е ясно. Питането ми е коя от вас къде е ходила по този край и къде си струва да се отиде  smile3516
Виж целия пост
# 5
Арбанаси   bouquet
Виж целия пост
# 6
Лятото се отбихме в село Емен, има там две страхотни места - "Имението" imenieto.com и комплекс "Негованка" (или Нигованка).В "Имението" е просто рай. Едни къщички, един басейн, открит беше , отоплен, апартамента е 90 лева, двойна стая 60. Иди вместо мен! Ние не успяхме да се впишем. Другото лято, дано. Peace Praynig
Виж целия пост
# 7
И аз съм за Емен. И Имението и Негованка са чудесни. Разбира се Имението е по - хубаво и луксозно, но и малко по-скъпо. И природата е много красива. Мисля, че Имението предлагат и изолирани къщички около каньона. Там със сигурност ще ви е много удобно  Wink
Виж целия пост
# 8
аз съм за Арбанаси с две ръце, с мъжа ми сме биле там няколко пъти хотел Извора (новото крило) и Винпалас са от класа на търновския Премиер, но потърси в нета инфо и снимки от хотел Творчески /на места го водят вила Творческа, но е едно и също/ малък, но всяка стая е в различен стил - японска, римска, африканска, френска, на мен лично най-много ми харесва римската с джакузи в непосредствена близост до спалнята ти  Wink
където и да отидете, щом сте двамата вярвам, че ще си изкарате вълшебно
пожелавам ви незабравима почивка  Hug
Виж целия пост
# 9
Имението- с.Емен много е приятно. има къде да се разходите. много е близо до Търново. преди 2години съм ходила. сега незнам как е състоянието, но тогава беше хубаво
Виж целия пост
# 10
Имението- с.Емен много е приятно. има къде да се разходите. много е близо до Търново. преди 2години съм ходила. сега незнам как е състоянието, но тогава беше хубаво

Момичета, какви са цените в Имението ...много ми хареса, ама никъде не видях цени  newsm78
Виж целия пост
# 11
Нощувката, ако няма промяна беше 60 лева за стая. Апартамент мисля 90-100, а тези къщички до каньона бяха над 100 лева.
Храната също според мен не е най евтина. Ние за 40 лева обяд, останахме гладни. Иначе е вкусно, но е скъпо и порциите не са най големи.
Имението е разкошно. Сега като е студено не знам как е, но лятото е невероятно. Такава зеленина не се вижда често.

В Негованка, която е точно срещу Имението също е хубаво. Не е обаче така просторно. За сметка на това е по- евтино  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Много ми хареса  Peace и Нигованка става - там имаш ли представа как са цените  newsm78
На пролет като се раззелени смятам да заведа "домачадието" до там, много ми харесва, че има къде да тичат децата  Joy а все по-малко просторни места за почивка намирам  Sick
иначе цените не са толкова високи, аз вече с това пораснало хлапе под 70-80 на вечер в най-добрия случай Mr. Green  май никъде не се получава  newsm78
така, че ако са търпеливи към буйни деца, това е мястото за пролетна почивка  thumbsup
Виж целия пост
# 13
Наистина нощувките не са им скъпи. На фона на цените по другите хотели. Но нещо храната ми се видя скъпичка..... Не чак много, но все пак. Трима души, от които едното дете, което нищо почти не хапва за 40 лева и да останем гладни.
А за простора и тичането на воля просто е страхотно. Ако търсиш пълноценна почивка там е мястото. Широко, зелено, хамаци из двора, басейн, който поне според мен го подгряваха с пещ  Simple Smile . Такова чудо не бях виждала, но водата беше приятна, хем когато ходихме времето да не беше най топло.

В Негованка стаята беше 40 лева. Но там пък няма такъв голям и зелен двор. И басейна им е доста миниатюрен.Но може да се спи там, а да се лудува в Имението  Simple Smile Иначе Негованка и езда предлагат.

Екопътеката не можахме обаче да минем тази година. Догодина мисля обаче да се пробваме.
Единственото ми разочарование беше, че реката беше абсолютно пресъхнала.
Виж целия пост
# 14
Чифлика в Леденик, съвсем близо е до Търново, Фенерите на Кметовци, Роден край-Влайчевци-сега направиха еднофамилни къщички с холче, каминка-може да си вземате хра ната то заведението и да си прекарате вечерта само двамата Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия