Разкажете за третото си раждане!

  • 1 584
  • 29
Чувала съм не веднъж, че третото раждане е особено, много по различно от предишните две. В какво се изразява тази разлика ми стана чудно. А и да имам повечко примери пред себе си, макар да съм убедена че все пак изненада ще има Grinning
Виж целия пост
# 1
Третото ми раждане за разлика от двете преди това беше секцио Grinning
Разликата между големите батковци и малкия е много голяма /22г. и 18г./С това ми бяха свързани притесненията.
Трето дете се чака по много различен начин когато майката е по-възрастна.Това не може да се опише с думи.Мога да кажа само, че когато един родител е по-зрял много повече оценява това, което му дават децата като емоции.
Виж целия пост
# 2
третото раждане?моето бебче беше седалешно-при всяка контракция се въртеше-5минути с дупето напред,после с крачетата и т,н,докторката го надхитри в подходящия момент го хвана натисна главичката и спука мехура-така родих нормално,а за чувството не е по-различно винаги е велико да станеш майка
Виж целия пост
# 3
Разказвайте, разказвайте, че съм мераклийка. Grinning
Виж целия пост
# 4
давай смело-пълна къща голям купон!
Виж целия пост
# 5
...Трето дете се чака по много различен начин когато майката е по-възрастна.Това не може да се опише с думи.Мога да кажа само, че когато един родител е по-зрял много повече оценява това, което му дават децата като емоции.
Напълно съм съгласна emoli , сина си родих на 17 (на какво ли съм обръщала внимание тогава Rolling Eyes, не че не се радвах но...), дъщеря си- на 31 и беше много различно и прекрасно, сега усещам и бременността си по още по- различен начин, и ми е така свиден всеки миг Heart Eyes

Станя много интересно наистина! Hug Как се е въртяло това човече по време на раждането, колко се роди? И евала на акушерката!
Виж целия пост
# 6
5дни преди раждането казаха че е седалишно/приеха ме в б-ца/последния ден се разтанцува,лекарката избра подходящ момент,1то родих-4200//2то-3750//3то-3250//наистина евала й страхотна в професията си
Виж целия пост
# 7
И аз ще се включа в темата , макар и с второ раждане.Родих дъщеря си на 17 год. и мога с чиста съвест да кажа , че съм си нямала понятие от нищо.Години наред не бях готова за друго дете , но сега на 34г - 17 год. по късно реших , че това е нещото , което искам от цялата си душа и сърце.Треперила съм от мига в който разбрах , че нося дете и сега дни преди да се появи на бял свят се вълнувам при всяко движение в корема си.Много съм щаслива и се надявам всичко да е наред Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Мери , с тебе се познаваме, макар да не сме се виждали с години.Аз също съм от Айтос и децата ни израснаха заедно преди 17 години.Много се радвам за теб , надявам се да се досетиш коя съм
Виж целия пост
# 9
Леле как ми зачопли любопитството, не ме мъчи, сподели ако искаш на лични. И къде живееш сега?
Виж целия пост
# 10
хм..дано се включат повече мами родили 3-то дете,че живот и здраве и на мене малко ми остана  Hug
Честно казано надявам се това раждане да бъде като второто  Praynig Praynig
Моите второто и третото ще бъдат породени с разлика само от 2 г и 3 м.,баткото е на 14 г.  Laughing
Виж целия пост
# 11
При третото раждане-пак секцио- хем бях по-спокойна, хем ме беше страх да не стане нещо с мен или бебка...Радостта ми беше като първия и втория път, но страха беше по-голям от преди. И незнам защо... ooooh!
Ако можех щях да имам още едно дете. Всъщност никога не се знае.Flutter
Виж целия пост
# 12
Родих третото слън4ице преди 2 месеца,бе6е много тежко раждане,но като види6 бебето и вси4ко минава. smile3501Браво на вси4ки мами,които са ре6или да имат 3 дете.Ли4но аз сам много 6тастлива.
Виж целия пост
# 13
А разликата между второто и третото ми раждане е 12 години.
Виж целия пост
# 14
Първото не беше кой знае колко тежко. Второто беше къде къде по-лесно. Ако се спазва прогресията, третото няма да го усетя даже.  Grinning  ОБАЧЕ засега бебка е застанала с дупето надолу, ако не се обърне лошо ми се пише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия