Кога детето се "изнесе" от леглото ви?

  • 4 691
  • 131
Светльо спи в нашето легло.Много е приятно и двамата с баща му харесваме това положение.
Тези дни се замислих кога обаче идва момента когато трябва да го отучим .Сам ли ще поиска да си отиде в леглото или ще трябва да използваме разни "трикове"
Виж целия пост
# 1
Сам не вярвам да се сети или поне не, докато не започне да води гаджета вкъщи Mr. Green

София от 1 до 2 г. спеше в нейна кошара, в една стая с нас.
От 1 до 2 г. в самостоятелна стая, пак в кошарата.
После, цитирам, че скоро го писах Simple Smile

... махнахме решетката и нищо не можеше да я накара да не става  Close 1 година спа редом с нас Crazy като стана на 3 г. купихме голямо легло и вече си спи там, само сутрин към 5-6 ч. чувам едни боси крачета как шляпат и се мушват при нас  Mr. Green

Не знам дали имате голямо легло вече, но при нея това предизвика интереса и й хареса  Peace
Виж целия пост
# 2
Тази пролет ще обзавеждаме детска стая,където живот и здраве двете деца ще спят,може това да разбуди интереса му:)
Виж целия пост
# 3
Миналата година по това време се преместихме в новото жилище и тя се сдоби със собствена стая. Изготвихме си ритуали- къпем се, четем приказка, мама гушка за лека нощ и излиза от стаята. И тя заспива. Понякога, ако се събуди нощем, идва при нас и ляга помежду ни. Но предполагам, че е защото изритва одеялото и и става студено.  Повечето нощи си спи сама. От известно време спим и без бебефон вечер, защото в спалнята прихващаме друго бебе.
На твое място аз сигурно бих го преместила преди раждането на бебето, за да не се почувства като изгонен.
Виж целия пост
# 4
Преди около 2 седмици започна да спи на креватчето си. Дотогава-в нашето легло.
Скоба-аз лягам в неговото креватче, чета книжка, гушваме се, заспива, и тогава се местя. Но поне през нощта си спи там.
Виж целия пост
# 5
Не са се "нанасяли", че да се "изнасят". Всеки си има легло. Случвало се е някое дете да спи при нас при екстремни обстоятелства, но е било броени пъти.
Виж целия пост
# 6
Още не се е "изнесла" напълно...По-рядко си спи в нейното легло,отколкото в нашето,но постепенно се надявам да свикне да си спи отделно.
Виж целия пост
# 7
Никога не съм й позволявала да спи в нашето легло, така че при нас този проблем не стои на дневен ред. Всеки си спи в неговото легло, както се казва: "Всяка жаба да си знае гьола".
Виж целия пост
# 8
Малката почти не е спала при нас,сега спи в кошара с махната решетка,долепена до спалнята.Но голямата едва това лято успяхме да я "отпратим"от леглото ни Mr. GreenСпеше при нас от бебе,бяхме се изкривили с баща й да спим на една страна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
изнесе се когато се роди бебето и купихме двуетажно легло
ама ние не см ей давали много зор
малкия си е при нас сега, аз даже не искам още да се изнася
Виж целия пост
# 10
На твое място аз сигурно бих го преместила преди раждането на бебето, за да не се почувства като изгонен.
засега плана е бебто да спи в бебешкото легло,което е долепено до нашето,а догодина и двамата да се изнесат от стаята,като Светльо ще се грижи за бебето в тяхната си стая:)
Виж целия пост
# 11
може да заспи и в нейното си легло, но трябват 1 и 1/2 час за да я приспиш след плач и наказания. Така че за сега заспива при нас и сънчо я носи до нейното легло , на 3г сме.
Виж целия пост
# 12
При нас проблема е че до преди 1 седмица Миша си спеше само на нейното легло а преди няколко нощи имаше купон в блока отсреща и към 3 се сетиха да стрелят с разни фойерверки и тя се събуди и дойде при нас и оттогава още 1-2 пъти е идвала но да се надяваме че ще отшуми за 1-2 седмици.за щастие не се стресна защото те по скоро осветиха силно стаята отколкото да гърмят силно.
Виж целия пост
# 13
А ние си спим още заедно, макар че вече е на 4год.Направихме детска стая ,НО как бебето ще спи при мама,а какта ще е изолирана.И така сега аз спя с двете в една стая-бебто в кошарата,а каката при мен.А за тати не остава място и горкия е като напъден.
Виж целия пост
# 14
Никога не съм ги пускала да се "нанасят".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия