Gerber

  • 1 041
  • 8
вярно ли е, че продуктите на Гербер нямало да се внасят повече от началото на следващата година? има ли някой такава информация?
Виж целия пост
# 1
Уф, за първи път чувам, но дано не е вярно....
Виж целия пост
# 2
Това за първи път го чувам. Но от купените пюрета яде само Гербер моето диване.
Дано не е вярно Tired
Виж целия пост
# 3
От зеленчуковите пюрета дребос харесва само на Gerber, другите ги плюе.
Дано не е вярно ooooh!

На тези, които купувам, пише, че са произведени в Полша. Да не би да спират вноса оттам?
Виж целия пост
# 4
нямам представа  newsm78 във форума някой беше изразил такива съмнения, но не си спомням къде го четох. аз бях избрала тази марка да купувам и хвърлям по едно око в магазините къде какво има. никъде не видях сега  newsm78 даже на Била имаше сачо сокове, а пюрета - не. затова реших да попитам дали наистина няма да спират да ги внасят Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
в момента при нас продават във фантастико и в още едно магазинче....ако не се лъжа и в бебемаркет си ги имат....та поне за сега май си ги има...а те билла по принцип им е беден асортимента....
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявайте.Няма такова нещо.Аз ги зареждам директно от вносителя .Прекалено добри пюрета са и доста се купуват,така че няма защо,даже си увеличават асортимента постоянно.
Виж целия пост
# 7
  bouquet благодарности за инфото lusypo
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявайте.Няма такова нещо.Аз ги зареждам директно от вносителя .Прекалено добри пюрета са и доста се купуват,така че няма защо,даже си увеличават асортимента постоянно.
много ти благодаря   bouquet значи остава само да намеря тук къде ги продават  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия