От къде мога да купя хранителни продукти о

  • 669
  • 5
Здравейте,

Хрумна ми да изпратя за подарък една коледна кошница, тъй като не съм в България, но офертите в Интернет са доста постни и скъпи, общо взето включват шоколад, чай и кафе и много стилна кошница  ooooh! Laughing Има ли от къде да напазарувам онлайн хранителни продукти, така че аз да си преценя какво да сложа в кошницата, пък може и без декорация  Simple Smile, /в крайна сметка за мен това не е важно/?
Виж целия пост
# 1
За Великден получих такава кошница (поръчана онлайн от чужбина). Освен че цената и беше безумна, съдържанието и лееекинко се разминаваше с това на снимката. Отделно пък, че шоколадовите зайчета бяха натрошени и разтопени, козунака сух... За високата цена можеха малко поне да се постараят  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
А може ли от Б-я да си поръчваме хр. продукти?В смисъл,позволен ли е вноса?
Виж целия пост
# 3
Дано не звучи като реклама,но в този брой на сп.Мениджър има такава реклама ,имА и снимки на 3 кошници.Направи ми голямо впечатление,дано ви свърши работа Peace
Телефон:02/9733351,адреса е в софия на ул Чехов 14

www.rouge-podaraci.eu

Явно фирмата се казва Руж.
Виж целия пост
# 4
Сега виждам,че има проблем със сайта.Има и мобилен телефон:0886 493 996
Виж целия пост
# 5
На мен идеята ми е ако някоя от големите вериги предлага такава услуга. Влизах в страницата на Била, но не видях да може да се пазарува онлайн. Целта е да може да се купи от България, а не да се внася от чужбина, все едно си купувам от супера и ми го носят вкъщи. Иначе готовите кошници са направени за печелене на пари...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия