„Падане” на корема

  • 12 142
  • 16
Здравейте мами, искам да ви питам нещо. Аз съм бременна в началото на осмия месец, и днес корема ми падна – следна на долу.  Shocked
Притеснявам се – не е ли много рано? Някой знае ли кога е нормално корема да слезне на долу, и след колко време започва раждане?

Виж целия пост
# 1
При мен в 36 гс ми спряха киселините и корема ми слезе на долу
след около седница родих  Laughing
това естествено не означава че и и при теб ще стане така  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
ами възможно е просто бебчето да сменило положението си и затова да ти изглежда по паднал корема
на мен не ми е "падал" отидох си с вирнат корем да раждам  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Аз съм горе-доло с паднал корем от 2-3 седмици.
Както забелязваш (от линийката) никакви признаци до момента за раждане (а и разкритие си имам от 3-4 седмици).
Само спокойно и не се шашкай Peace
Виж целия пост
# 4
Рано, рано - не малко деца се раждат осмия месец....че и по-рано...защо не се обадиш на лекаря ти, да направи един преглед, да си каже думата или поне по телефона да се консултираш има ли защо да се притесняваш...
Виж целия пост
# 5
Я за по сигурно удари 1 слушалка на лекаря си.И ти да си спокойна и да не се чудиш кво става  :bouquet:Kysmet
Виж целия пост
# 6
А на мен въобще не ми слезе корема надолу  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Може просто бебето да се е обърнало.

На мен ми падна корема повече от месец преди раждането, а самото раждане беше планово секцио и бебето нямаше никакво намерение да излиза.
Виж целия пост
# 8
И на мен корема ми "слезе" надолу в осмия месец, но си родих съвсем близо до термина, а бебето до последно беше високо разположено, дори по време на раждането лекарката се притесни, че контракциите са много силни, шийката изгладена а пък главичката високо.Вече са ти казали, консултирай се с лекар за да се успокоиш.
Виж целия пост
# 9
Моят корем слезе ниско в 8 месец. На прегледа се оказа, че се е обърнало. Доки каза: скоро ще е.
Родих си на термина.
Виж целия пост
# 10
аз също днес запо4нах 8 месец-коремът ми ту е ниско долу,ту високо горе-ами явно бебо се фръцка непрекъснато.А за шутовете,които ми нанася-не ми се говори-прави ми вътрешностите на дроб-сърма/особено ве4ер/
Виж целия пост
# 11
Момичета, супер сте.  Hug Благодаря за отговорите. Подействахте ми доста успокояващо.   bouquet
Виж целия пост
# 12
моя още не е паднал,но аз съм  още в края на 7 мес.може би е рано newsm78 аз все бързам...но имам чувството че много се върти и буйства.Това значи ли че е неспокойно или е просто реакция.... newsm78
Виж целия пост
# 13
На мен също корема ми слезе надолу още в осми месец, а даже преносих с 3 дни, но при всеки е индивидуално.Мисля, 4е по-скоро зависи от разкритието...
Виж целия пост
# 14
Може би бебето се с обърнало с главата надолу и за това да ти се струва че корема ти е различен.. това не значи че ще се роди по рано.. ако много те притеснява обади се на генеколога дето ти следи брменноста да те успокой,  Naughty сега не трябва да е тревожиш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия