Количка X-Lander???

  • 76 172
  • 745
Здравейте мами, има ли някой впечатления относно количка X-Lander? Ако не се сещате, ще ви подсетя, че това е количката от списание "Девет месеца", оранжева, с четири гуми!!! Твърдо съм решила, че трябва да я имам, но ми се иска да чуя и друго мнение...
Виж целия пост
# 1
Я дай снимка или линк Laughing
Виж целия пост
# 2
 ето как изглежда http://www.x-lander.com/xlander/pl/modele/x1/
Виж целия пост
# 3
изглежда добре , но не изглежда добре обезапасена , особено седалката за кола и друго , което е важно - бебо като малък трябва да лежи повече легнал , а не като в седалката за кола.Прецени  си цената и аккъв транспорт ще парзваш- и аз се захласвах по ярките цветове , но повярвай ми накрай всичко идва до това колко е практично ... провери колко е голяма пазарската чанта , нямаш си и идея как ще радваш след това на ограмна пазарска чанта  http://images.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.thinkbaby.co … tbnw=92&prev=
Виж целия пост
# 4
Не ми харесва, много е груба и недоизпипана. А и не ми се струва много удобна нито за майката, нито за бебето.
Виж целия пост
# 5
И на мен не ми харесва. Изглежда много тромава, обемиста, тежка и неудобна. Определено си избери друга количка  Peace
Тази на Мадъркеър е много хубава. Но аз ти препорачваж същия модел на Грако
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2140
Имат и много хубави чувалчета
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3104
Тази е по-хубава, защото материята е по-добра. Не зпарва и лятото има повече вазможности за "отваряне"  Peace
Виж целия пост
# 6
Не ми харесва. Много голями и груби гуми.Изглежда ми неудобна
Виж целия пост
# 7
И на мен не ми допадна особено Confused
Виж целия пост
# 8
И на мен не ми харесва. Изглежда много тромава, обемиста, тежка и неудобна. Определено си избери друга количка  Peace
Тази на Мадъркеър е много хубава. Но аз ти препорачваж същия модел на Грако
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2140
Имат и много хубави чувалчета
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3104
Тази е по-хубава, защото материята е по-добра. Не зпарва и лятото има повече вазможности за "отваряне"  Peace
Напълно подкрепям казаното от Веселина. Също, показаната от нея количка Грако, е и по-лека от тази която си харесала.
Виж целия пост
# 9
Скъпи мами , не искам да бъда груб , но защо винаги предлагате  колички с доста по-висока стойност.

Според мен, когато се дава алтернатива първо трябва да се гледа цената.
Иначе няма две мнения по  въпроса , количките на Грако са супер. Но ЕКС ЛЕНДЪРА  също е много готин.  количките им съм  ги гледал в Щъркел и дори Жена ми много искаше да си вземем точно  показаната на снимката  и дори сега в сряда ще получат нови , при което отново ще умуваме дали да не си я вземем .
Лошото при тях е , че механизмът за лятната количка представлява едно коланче, което според мен доста лесно би могло да се скъса или да му се счупят закопчалките. Иначе количката е много лека и ужасно маневрена.
Виж целия пост
# 10
Гледах я в Штъркел-а, но определено не ми хареса. Тежка е и е огромна. Не ми харесва и на визия.
Виж целия пост
# 11
Скъпи мами , не искам да бъда груб , но защо винаги предлагате  колички с доста по-висока стойност.

Според мен, когато се дава алтернатива първо трябва да се гледа цената.
Иначе няма две мнения по  въпроса , количките на Грако са супер. Но ЕКС ЛЕНДЪРА  също е много готин.  количките им съм  ги гледал в Щъркел и дори Жена ми много искаше да си вземем точно  показаната на снимката  и дори сега в сряда ще получат нови , при което отново ще умуваме дали да не си я вземем .
Лошото при тях е , че механизмът за лятната количка представлява едно коланче, което според мен доста лесно би могло да се скъса или да му се счупят закопчалките. Иначе количката е много лека и ужасно маневрена.
Аз също не искам да бъда груба.
Доколкото рабирам, вие с жена ви харесвата количката. В това няма нищо лошо, всеки споделя мнението си. На теб харесва, но на мен не.
А що се отнася до това, защо винаги се предлагат скъпи колички....Защото аз лично съм на мнение, че евтиното винаги излиза по-скъпо. Казвам го от личен опит, сменила съм 5 колички.
Всеки купува това което му харесва, авторката на темата търси мнение и го получава.
Виж целия пост
# 12
Скъпи мами , не искам да бъда груб , но защо винаги предлагате  колички с доста по-висока стойност.

Според мен, когато се дава алтернатива първо трябва да се гледа цената.
Иначе няма две мнения по  въпроса , количките на Грако са супер. Но ЕКС ЛЕНДЪРА  също е много готин.  количките им съм  ги гледал в Щъркел и дори Жена ми много искаше да си вземем точно  показаната на снимката  и дори сега в сряда ще получат нови , при което отново ще умуваме дали да не си я вземем .
Лошото при тях е , че механизмът за лятната количка представлява едно коланче, което според мен доста лесно би могло да се скъса или да му се счупят закопчалките. Иначе количката е много лека и ужасно маневрена.

Това първо дете ли ще ви е? Почти съм сигурна, че да  Grinning Иначе няма да го кажеш просто. Много неща в магазина са едни, а като започнеш да ги ползваш на практика е съвсем друго. За количките това важи с пълна сила  Peace

Аз, често казано, въобще и не знам колко струва количката, за която се пита. И понеже се предложи Мадъркеър, реших да покажа по-добрия неин вариант.
Пък дори и евтина, това не я прави по-удобна и практична. Не знам точно какви са ви възможностите. Но има доста по-функционални евтини колички. Ако наистина нямате възможност, ви препоръчвам да си вземете нещо на Кенгуру. Но ВЪОБЩЕ не ви съветвам да се хвърляте на ОГРОМНИТЕ помпащи гуми. С тях количката е супер тромава, обемна за багажници и асансьори, тежка и общо взето управлението й е борба. А с колкото и голями гуми да я вземеш, пак няма да газиш в дупките и локвите. Най-малкото, защото и ти трябва да минеш от там освен количката  Peace
И със сигурност е много по-лесно с въртящи се предни колела, не с 4гуми. Имала съм и двата варианта и определено въртящите колела са голямо преимущество. Това не е само мое мнение, но и на други мои познати минали вече през "четириколките"  Peace
Виж целия пост
# 13
Купих си същата количка и според мен е най-доброто, което гледах. Въобще не е тромава, предното колело се върти във всички посоки ( поне при триколките, аз такава си взех) и това я прави доста маневрена. Въобще не е тежка. Напротив възможно най-олекотена е. Относно гумите смятам, че по-хубаво от помпащи гуми здраве му кажи. Към количката върви и помпа за тях. Моделът, който си взех е ХТ, включва зимен и летен кош, спално чувалче, комарник, дъждобран, помпа. С помпащите гуми можеш да правиш всичко, както и при другите - вулканизация и т.н. А не ми е ясно пласмасовите като ти се счупят какво можеш да направиш - май нищо. Побирам се перфектно с количката в асансьора, а той е от малките. Карам малка кола и без проблеми си я прибрах. Относно столчето за кола нищо не мога да кажа, защото моделът не го предлага. Според мен няма да сгрешиш, ако я избереш. Успех
Виж целия пост
# 14
Купих си същата количка и според мен е най-доброто, което гледах. Въобще не е тромава, предното колело се върти във всички посоки ( поне при триколките, аз такава си взех) и това я прави доста маневрена. Въобще не е тежка. Напротив възможно най-олекотена е. Относно гумите смятам, че по-хубаво от помпащи гуми здраве му кажи. Към количката върви и помпа за тях. Моделът, който си взех е ХТ, включва зимен и летен кош, спално чувалче, комарник, дъждобран, помпа. С помпащите гуми можеш да правиш всичко, както и при другите - вулканизация и т.н. А не ми е ясно пласмасовите като ти се счупят какво можеш да направиш - май нищо. Побирам се перфектно с количката в асансьора, а той е от малките. Карам малка кола и без проблеми си я прибрах. Относно столчето за кола нищо не мога да кажа, защото моделът не го предлага. Според мен няма да сгрешиш, ако я избереш. Успех
Виждам, че все още имаш доста време, докато започнеш да ползваш количката. За първи път чувам от някой, че триколка е лека, още повече с помпащи гуми. Аз също така мислех за моята 15-килограмова количка, когато я пробвах в магазина. Между другото гумите на количките не са пластмасови, а силиконови и не се "чупят". Що се отнася до маневреност - сигурно е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия